Top Baneris

LAUFEN pradeda vonios kambario skaitmenizacijos revoliuciją 

2023 birželio 23 d.
Kolekcija MEDA dizainas Peter Wirz 2 1 scaled
LAUFEN nuotr.
Pasidalykite straipsniu

2023-iaisiais Šveicarijos santechninės įrangos kompanija LAUFEN pristatė ne tik naujas stilingas vonios kambario kolekcijas, bet ir išmaniųjų įrenginių programą „LAUFEN Smart“, kuri neabejotinai turės didžiulę įtaką tolesnei vonios kambario projektavimo raidai.

Vienos sėkmingiausių vonios kambario kolekcijų „Il Bagno Alessi“ 20 metų jubiliejų kompanija paminėjo atnaujinta jos versija. Garsus italų dizaineris Stefano Giovannoni su inovatyvia keramika „SaphriKeramik“ pagaliau galėjo įgyvendinti savo laiką pralenkusias idėjas: kolekciją papildė naujas kultinio praustuvo „Tuna“ modelis, taip pat du nauji itin elegantiški pastatomieji praustuvai. Ypatingu kolekcijos akcentu tapo veidrodis tamsiai rudo aliuminio rėmu su dešimčia įvairiose jo dalyse integruotų LED šviestuvų, kurių apšvietimo scenarijus, intensyvumą ir kryptį galima valdyti nuotoliniu būdu.

ILBAGNOALESSI dizainas Stefano Giovanonni 2 1

Vienos sėkmingiausių vonios kambario kolekcijų „Il Bagno Alessi“ 20 metų jubiliejų kompanija paminėjo atnaujinta jos versija. LAUFEN nuotr.

Kitas garsus šveicarų dizaineris Peteris Wirzas prieš 20 metų sukūrė kitą itin sėkmingą LAUFEN vonios kambario seriją PRO, jau tapusią tikru kompanijos bestseleriu. Su naująja vonios kambario kolekcija „Meda“ P. Wirzas darsyk įrodo tikėjimą savo dizaino filosofija. Pasitelkęs šiuolaikines technologijas ir inovacijas dizaineris nenuklydo į ekstravaganciją ar stilistinius kraštutinumus ir išsaugojo puikų balansą tarp aiškių išgrynintų formų ir funkcionalumo. Į kolekcijos „Meda“ asortimentą įtraukti skirtingo dydžio ir formų praustuvai, unitazai, bidė, vonios, maišytuvai ir vonios kambario baldai. Tai tik kelios esminės priežastys, kodėl „Meda“ harmoningai įsikomponuos į bet kokio dydžio, suplanavimo ir stiliaus vonios kambarį. Ar „Meda“ pakartos PRO sėkmę? Tikimybė tikrai didelė.

Kolekcija MEDA dizainas Peter Wirz 1

Į kolekcijos „Meda“ asortimentą įtraukti skirtingo dydžio ir formų praustuvai, unitazai, bidė, vonios, maišytuvai ir vonios kambario baldai. LAUFEN nuotr.

Unitazas – ko gero, labiausiai per pastarąjį dešimtmetį technologiškai patobulėjęs santechnikos prietaisas, o LAUFEN svariai prisidėjo prie šio proceso. Prieš daugiau kaip dešimtmetį kompanija nustebino rinką su „Rimless“ apiplovimo technologija, o šiemet pristatė patobulintą naujos kartos „Silent Flush“. Naujoji technologija veikia sūkurio principu ir ne tik užtikrina efektyvų, aukščiausius higienos ir taupumo standartus atitinkantį nuplovimą, bet ir veikia itin tyliai. „Silent Flush“ jau įdiegta į „Kartell • LAUFEN“ ir „Meda“ kolekcijų unitazus.

LAUFEN pristatė ir plačią potinkinių montavimo sistemų liniją INEO. Į šią gamą įtrauktos visos reikalingos montavimo dalys, pradedant rėmu, bakeliais, profilinėmis montavimo detalėmis, baigiant skirtingo dizaino ir spalvų vandens nuleidimo klavišais. Tarp naujienų – ir unitazo dangtis su integruota bidė funkcija SIT. Tai gera žinia tiems, kurie neturi galimybės įsirengti atskiros bidė. SIT galima montuoti ant jau pastatyto unitazo – reikalingos tik vandens padavimo ir elektros šaltinio jungtys. 

Dar viena revoliucinė LAUFEN inovacija unitazams – „LCC Active“. Tai pirmoji antimikrobinė paviršių danga, per 24 valandas sunaikinanti net 99,99 proc. bakterijų ir virusų. Ši danga skirta ne tik keramikos, bet ir unitazų dangčių paviršiams. Nepriklausomi tarptautiniai testavimo institutai patvirtino, kad „LCC Active“ atitinka itin griežtus ISO standartų reikalavimus. LAUFEN ekspertai pabrėžia, kad ši antimikrobinė danga ypač pasiteisins viešosiose erdvėse, tokiose kaip ligoninės, slaugos namai, viešbučiai, ir kitose, kur keliami išskirtiniai švaros ir higienos reikalavimai.

LCC Active antimikrobine danga 1

Skaitmenizacija – vonios kambario dabartis

Vis dėlto labiausiai intriguoja vonios kambario skaitmenizacijos procesai. Ar išmaniųjų technologijų ir santechnikos prietaisų sąsajos gali užtikrinti efektyvų vandens ir elektros energijos sunaudojimą, finansinių išteklių taupymą ir aplinkos saugojimą? „LAUFEN Smart“ šiemet jau pateikė svarbių atsakymų. Su šia technologija jau įmanoma tarpusavyje susieti įvairius santechnikos prietaisus skirtingose patalpose, koncentruotai valdyti nemažą santechnikos skaičių, užtikrinti informacijos, tarkim, apie sunaudoto vandens kiekį, stebėseną, operatyviai identifikuoti technines problemas. Vienas svarbiausių „LAUFEN Smart“ pranašumų – atskirų santechnikos prietaisų parametrų nustatymas pagal konkretaus objekto specifinius higienos reikalavimus.

PARTNERIO TURINYS

laufen logo

Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video