Top Baneris

Kvietimas: seminaras „Gamybos automatizacija ir robotizacija – neribotos galimybės! Nuo ko pradėti?“

2016 kovo 1 d.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien jau aišku, kad robotų atsiradimas atvers neribotas galimybes gamybos srityje ir leis žmogaus intelektinius sugebėjimus pritaikyti prasmingesnei veiklai nei mechaninis darbas. Robotizacija padės gamybos pramonę išlaikyti Europoje, o tos šalys, kurios automatizaciją ir robotizaciją išplėtos sparčiausiai, įgis konkurencinį pranašumą. Ypač dideles galimybes robotizacija atveria Lietuvai, kurios inovacijų sektorius vis labiau pripažįstamas pasaulyje. Visgi šiomis galimybėmis reikia sugebėti pasinaudoti.

Nuo ko pradėti ir kaip susieti šiandieninę gamybą su ateities technologijomis, padės išsiaiškinti VšĮ „Intechcentras“ kartu su partneriais kovo 15 dieną organizuojamame seminare „Gamybos automatizacija ir robotizacija – neribotos galimybės! Nuo ko pradėti?“. Seminaras vyks VGTU Mechanikos fakultete, J. Basanavičiaus g. 28, Vilniuje. Dalyvauti seminare kviečiami gamybos įmonių vadovai, technikos vadovai, projektuotojai, technologai bei plėtros vadovai.

Seminare įžvalgomis ir patirtimi dalysis UAB „Blue Ocean Robotics“ partneris Thomas Solupajevas–Ronlevas, kuris apžvelgs dabartines tendencijas robotų pramonėje ir padės rasti tinkamą sprendimą kiekvienai įmonei. UAB „Rubedo sistemos“ partneris Linas Vaitulevičius pristatys AGV mobilių robotų sprendimus medžiagų pristatymui ir logistikai įmonės viduje. Taip pat bus kalbama apie robotų pritaikymą gaminius paletuojant, suvirinant ir frezuojant.

Seminarui artėjant į pabaigą bus aptariama robotizacijos įtaka ir tendencijos Lietuvoje bei globaliu mastu, taip pat – automatizavimo ir robotikos sprendimų finansavimo galimybės Lietuvoje ir Europoje. Seminarą užbaigs diskusija ir ekspertų atsakymai į renginio dalyvių klausimus.

Seminaro programa

Norintieji dalyvauti seminare „Gamybos automatizacija ir robotizacija – neribotos galimybės! Nuo ko pradėti?“ jau gali registruotis ČIA. (Registracija iki kovo 9 d., 17:00 val.)

Seminaro dalyvio investicija: 50 Eur + PVM (LINPRA, LPK nariams – 40 Eur + PVM)

Daugiau informacijos el. paštu inzinerija@intechcentras.lt, tel. 8 620 71450


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video