Top Baneris

Kvietimai besirūpinantiems medinio ir kito nekilnojamojo kultūro paveldo išsaugojimu

2015 liepos 15 d.
Pasidalykite straipsniu

Tarptautinis kultūros vertybių konservavimo ir restauravimo studijų centras ICCROM skelbia paraiškų priėmimą į 17-uosius Tarptautinius medinio  paveldo išsaugojimo kursus, kurie vyks 2016 m. gegužės 19 – birželio 30 d. Osle. Norvegija. Kursų organizatoriai – ICCROM, Norvegijos kultūros paveldo direktoratas (Riksantikvaren) ir Norvegijos mokslo ir technologijos universitetas (NTNU).

Mokymų tikslas – suteikti naudingų žinių apie medinio paveldo išsaugojimą bei jų praktinį pritaikymą įvairiose šalyse. Paraiškas teikti kviečiami specialistai, turintys ne mažiau kaip 3 metų praktinio darbo patirtį medinio paveldo išsaugojimo ir konservavimo srityje.

Mokymai vyks anglų kalba, todėl visi kandidatai turi gerai mokėti anglų kalbą (reikalingas anglų kalbos žinių lygio sertifikatas). Kursai yra nemokami atrinktiems dalyviams.

Kelionės į/iš Oslo, vietos transporto ir maitinimo išlaidas dalyviai apsimoka patys (minimalios vietos transporto ir maitinimo išlaidos per visą mokymų laikotarpį sudarytų apie  7000 Norvegijos kronų arba 1 200 USD). Apgyvendinimo kaštus padengs kursų organizatoriai. Priklausomai nuo finansinių galimybių, organizatoriai galės suteikti dalines stipendijas atrinktiems kandidatams.

Paraiškos pateikimo terminas – iki 2015 m. rugsėjo 30 d.

Norėdami parsisiųsti daugiau informacijos, spauskite čia.

Paveldo statinių išsaugojimo ir konservavimo kursai

Tarptautinis kultūros vertybių konservavimo ir restauravimo studijų centras ICCROM skelbia paraiškų priėmimą į Tarptautinius nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo ir konservavimo kursus, kurie vyks 2016 m. kovo 4 – balandžio 29 d. Romoje, Italija.
Mokymų tikslas – suteikti praktinių žinių nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo specialistams ir vadovams, pristatyti techninius sprendimus platesniame statinių išsaugojimo ir konservavimo kontekste, siekiant į juos įtraukti į planavimo ir valdymo procesus.

Paraiškas teikti kviečiami įvairių sričių specialistai, turintys ne mažiau kaip 4 metų praktinio darbo patirtį nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo ir konservavimo srityje: architektai, archeologai, inžinieriai, planuotojai, vadovai ir kiti specialistai, turintys galimybę įtakoti praktinius procesus.

Mokymai vyks anglų kalba, todėl visi kandidatai turi gerai mokėti profesinę anglų kalbą.

Kursų kaina – 900 EUR.

Kelionės ir gyvenimo išlaidas dalyviai apsimoka patys (minimalios išlaikymo išlaidos – nakvynė ir maitinimas Romoje per visą mokymų laikotarpį sudarytų apie 3 000 EUR), todėl kandidatai raginami ieškoti finansavimo šaltinių savo šalyse. Priklausomai nuo finansavimo galimybių, kursų organizatoriai galbūt galės suteikti stipendijas atrinktiems kandidatams, kuriems nepavyks gauti reikiamo finansavimo.

Paraiškos pateikimo terminas – iki 2015 m. rugpjūčio 28 d.

Norėdami parsisiųsti daugiau informacijos spauskite čia.

 

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video