Top Baneris

Kvieskite minias

2017 lapkričio 2 d.
„Tork PeakServe™“
„Tork PeakServe®“ – patikimas sprendimas higieninėms patalpoms, kuriose lankosi daug žmonių. „Tork“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Minios žmonių, pavyzdžiui, oro uostuose ar stadionuose, gali sukelti daug rūpesčių dėl perpildytų ar nešvarių higieninių patalpų, todėl higieninių sprendimų tiekėjas „Tork“ sukūrė naujos kartos rankų šluostymo sistemą – „Tork PeakServe™“. Ji specialiai skirta vietoms, kuriose lankosi daug žmonių. Šiai sistemai būdingi visiškai naujo tipo popieriniai rankšluosčiai, neprilygstama talpa ir galimybė dozuoti rankšluosčius ypač greitai ir be pertrūkių, kas leidžia iki kito dozatoriaus papildymo aptarnauti 250 proc. daugiau lankytojų.

Didelės minios žmonių labai apkrauna higienines patalpas ir jų įrangą. Užpildai – muilas ir popierius – greitai baigiasi. Intensyvaus lankomumo laikotarpiais valytojams sunku suspėti atlikti savo darbą ar net patekti į higienines patalpas. Naujausi tyrimai rodo, kad vietų, kuriose susirenka daug žmonių, pavyzdžiui, stadionų lankytojai nešvarias ir perpildytas higienines patalpas laiko didesne problema nei smurto pavojus ar ilgos eilės prie įėjimo. Lankytojai paprasčiausiai nenori užtrukti tualete, juolab jei jis dar ir nešvarus. Nemalonių patirčių higieninėse patalpose yra turėję daugiau kaip 70 proc. lankytojų, o ketvirtis jų iš viso vengia į jas eiti.

Lankytojų patirtis yra labai svarbi, o higieninės patalpos daro jai tiesioginę įtaką. Pavyzdžiui, trečdalis lankytojų, siekdami išvengti apsilankymo tualete, mažiau valgo ir geria. Tai gali turėti labai neigiamą poveikį objekto verslui, nes maistas ir gėrimai dažnai yra svarbi visų objekto pajamų dalis.

Dėl „Tork PeakServe™“ teikiamų privalumų, pagrindinis kurių nauji patentuoti popieriniai rankšluosčiai, higieninės patalpos tampa geriau paruoštos minioms žmonių.

„Tork“ nuotr.

Naujas geresnis dozavimas. Kiekvienas rankšluosčių paketas iš esmės yra ištisinė popieriaus juosta. Tai užtikrina nuolatinį rankšluosčių srautą, dėl kurio greitai, be pertrūkių ir stringančių dozatorių, gali būti aptarnautos minios žmonių. Rankšluosčių srautas niekada nenutrūksta, nes jų paketai unikaliai susikabina vienas su kitu. „Tork PeakServe™“ sistemoje rankšluosčiai tiekiami ne iš šūsnies apačios, o iš viršaus, todėl dozuojama labai tolygiai, po vieną rankšluostį, o jam ištraukti užtenka labai mažos jėgos.

Didžiausia rinkoje talpa. Gamybos metu naujieji rankšluosčiai suspaudžiami dvigubai standžiau nei įprastiniai, todėl „Tork PeakServe™“ rankšluosčių į dozatorių telpa daugiau nei bet kurių kitų, ir jie niekada netikėtai nepasibaigia. Vienu dozatoriumi iki kito papildymo gali pasinaudoti daugiau kaip 1 tūkst. lankytojų – 600 daugiau nei besinaudojantieji dabartiniais dozatoriais.

Lankstenis pildymas. „Tork PeakServe™“ dozatoriai gali būti pildomi dvigubai greičiau ir bet kada prireikus. Taigi, esant intensyviam lankytojų srautui, valytojai gali skirti dėmesį svarbesniems valymo darbams ir nesirūpinti dėl tuščių dozatorių, o juos pildyti ramesniais momentais. Kitaip sakant, jie gali lanksčiau atlikti konkrečiu metu svarbiausius darbus.

Ūkio dalies vadovų darbas yra valdyti lankytojų srautus ir siekti išvengti eilių prie tualetų intensyviais laikotarpiais. Iš greitai dozuojančių „Tork PeakServe™“ dozatorių lankytojai rankšluostį pasiima per 3 sekundes, o rankų džiovinimas oro srautu užtrunka 10 sekundžių.

„Tork“ nuotr.

Keli faktai apie „Tork PeakServe™“:

• Didžiausia talpa rinkoje – viename dozatoriuje telpa 2132 rankšluosčiai.
• Iki kito pildymo juo gali pasinaudoti daugiau kaip 1 tūkst. lankytojų – 600 daugiau nei kitais dabartiniais dozatoriais.
• Pateikia rankšluostį per 3 sekundes, o rankų džiovinimas oro srautu trunka mažiausiai 10 sekundžių.
• Dozavimas po vieną rankšluostį ir nuolatinis rankšluosčių srautas be jokių pertrūkių.
• Dozatorius pildomas dvigubai greičiau, prireikus gali būti bet kada papildytas.
• Dėl labai suspaustų paketų sandėlyje telpa dvigubai daugiau rankšluosčių.

Intensyviai naudojamų higieninių patalpų tyrimų* duomenys

• 71 proc. lankytojų gausiai lankomose higieninėse patalpose yra turėję nemalonių patirčių. 28 proc. jų sako, kad dažnai (arba visada) turi blogų patirčių.
• 42 proc. pripažįsta, kad bloga patirtis higieninėse patalpose turėjo įtakos visam renginio vertinimui.
• Beveik 4 iš 10 apie savo blogą patirtį higieninėse patalpose yra pasakę draugui ar šeimos nariui (4 proc. jų yra paskelbę apie tai socialiniuose tinkluose).
• Nešvarios ir perpildytos higieninės patalpos yra dažniausios renginių lankytojų problemos. Labiausiai bijomasi nešvaros ir nehigieniškų salygų (37 proc.), bet svarbus yra ir laiko klausimas. Antra didžiausia problema yra baimė užtrukti higieninėse patalpose ir praleisti dalį renginio.
• Trečdalis (32 proc.) lankytojų stengiasi išvengti higieninių patalpų vartodami mažiau maisto ir gėrimų.

Daugiau informacijos www.tork.lt

„Tork“ nuotr.

*Apie tyrimą:

Tyrimą užsakė „Essity“ (buvusi SCA Hygiene Products), o apklausą internetu atliko IPSOS. Apklausoje dalyvavo 3 tūkst. Respondentų, per pastaruosius devynis mėnesius dalyvavusių gausiai lankomame renginyje (daugiau kaip 100 žmonių). Tyrimas atliktas 2016 metais JAV, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje ir Švedijoje.

„Essity“ – pirmaujanti pasaulinė higienos ir sveikatos bendrovė, kurianti, gaminanti ir parduodanti asmeninės higienos gaminius (vaikų higienos, moterų higienos, šlapimo nelaikymo produktus ir medicinines priemones), vartotojams skirtą higieninį popierių ir profesionalius higieninius produktus bei priemones.

Mūsų siekis yra kelti gerovę siūlant rinkoje pirmaujančius higienos ir sveikatos sprendimus. Prekyba daugelio stiprių prekių ženklų, tarp jų pasaulyje pirmaujančių „Tena“ ir „Tork“ bei kitų prekių ženklų – „Leukoplast“, „Libero“, „Libresse“, „Lotus“, „Nosotras“, „Saba“, „Tempo“, „Vinda“ ir „Zewa“, produktais vykdoma apie 150 pasaulio šalių.

„Essity“ turi maždaug 48 tūkst. darbuotojų, 2016 metais grynieji bendrovės pardavimai siekė apie 101 mlrd. Švedijos kronų (10,7 mlrd. eurų). Mūsų verslas grindžiamas tvaraus verslo modeliu daug dėmesio skiriant žmonių ir gamtos gerovei. Bendrovės pagrindinė būstinė veikia Stokholme, Švedijoje. Bendrovė įtraukta į Stokholmo NASDAQ biržos sąrašą. „Essity“ buvo SCA grupės dalis.

Daugiau informacijos www.essity.com

„Tork“ nuotr.

tork_logoKristina Kim Taisan
Produktų vadybininkė Baltijos šalyse
SCA HYGIENE PRODUCTS („Tork“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje)
+370 5 2683455, +370 686 60795
kristina.kim@essity.com

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video