Top Baneris

Kviečiama siūlyti pretendentus apdovanojimams už urbanistikos ir architektūros kūrinius

2019 gegužės 8 d.
Aplinkos ministerijos apdovanojimai
2018 m. apdovanojimą už geriausią urbanistikos kūrinį pelnė „Ogmios miesto“ viešųjų erdvių urbanistinė transformacija („DO architects“ architektų grupė). Norbert Tukaj nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija kviečia siūlyti pretendentus šiemetiniams apdovanojimams už geriausią urbanistikos ir geriausią architektūros kūrinį, realizuotus 2018–2019 metais.

Šie Aplinkos ministerijos apdovanojimai, įsteigti prieš 12 metų, iki 2015-ųjų buvo skiriami kas dvejus metus, o po to – kasmet.

Pretendentus apdovanojimams už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius gali siūlyti visi fiziniai ir juridiniai asmenys. Pasiūlymus, nurodžius urbanistikos arba architektūros kūrinio pavadinimą, autorių ir bendraautorius, tikslų adresą ir pateikus trumpą informaciją, kodėl šį kūrinį siūloma apdovanoti, Aplinkos ministerijai reikia pateikti iki rugsėjo 9 d. arba atsiunčiant paštu (A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius), arba elektroniniu paštu info@am.lt.

Architektūros kūriniams priskiriami pastatai ar kiti statiniai, įgyvendinti per pastaruosius ir einamuosius kalendorinius metus, o urbanistikos kūriniams – urbanistinės idėjos, urbanistinio vystymo galimybių studijos, teritorijos vystymo koncepcijos, projektiniai pasiūlymai ir kompleksinio teritorijų planavimo dokumentai, kiti su urbanistika susiję edukaciniai projektai ir leidiniai.

Geriausi 2019 metų urbanistikos ir architektūros kūriniai bus apdovanoti lapkričio mėnesį per XIII urbanistinį forumą.

Šie apdovanojimai jau yra skirti už:

• Šiaulių miesto areną (2007 m.);
• Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką (2009 m.);
• Poilsio namus „Nakcižibis“ (2011 m.);
• Vilniaus universiteto biblioteką – Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą (2013 m.);
• „Baltic Hearts“ biurų kompleksą, į maitinimo paslaugų pastatą rekonstruotą gyvenamąjį namą Kaune ir mineralinio vandens garinimo bokštą (2015 m.);
• Vilą kopose, karinių oro pajėgų aviacijos bazės paieškos gelbėjimo postą S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome Kaune ir A klasės administracinį pastatą „K29“ (2016 m.);
Kauno autobusų stotį ir dviejų lygių sankryžą Marijampolėje (2017 m.);
• Verslo centrą „Green Hall 2“ ir „Ogmios miesto“ viešųjų erdvių urbanistinę transformaciją Vilniuje (2018 m.).

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video