Top Baneris

Kviečiama dalyvauti „A’ Design Award & Competition“ varžytuvėse

2015 vasario 2 d.
Pasidalykite straipsniu

„A’ Design Award & Competition“ pasaulyje pirmaujančios, kasmet organizuojamos, teisėjų vertinamos, dizaino varžytuvės. Apdovanojimai organizuojami skirtingose kategorijose, siekiant išskirti geriausius dizainerius iš skirtingų šalių bei jų atstovaujamas skirtingas disciplinas. Dalyvių darbai peržiūrimi ir vertinami patyrusių komisijos narių, spaudos atstovų bei kitų profesionalų anonimiškai.

„A‘ Design Award & Competition“ varžytuvės gimė tam, kad skatintų kūrybą bei reklamuotų skirtingų disciplinų geriausius dizaino darbus visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas – supažindinti žmones su gero dizaino praktika ir principais bei pristatyti kokybiškiausius įvairių disciplinų dizaino kūrinius visam pasauliui. Galutinis varžytuvių tikslas yra paskatinti dizainerius, įmones ir ženklus kurti produktus bei projektus tarptautiniu mastu ir taip skverbtis į visuomenę.

Apdovanojimai turi ir šviečiamąjį tikslą tobulinti visuomenę bei skatinti mokslą, dizainą, kūrybą ir technologijas kurti šviesias idėjas ir judėti tik į priekį. Varžytuvės orientuotos į visapusišką kūrybą, originalias idėjas bei konceptų generavimą visuose industriniuose sektoriuose. „A ‘ Design Award Winner“ logotipas, suteikiamas geriausiems dizainams, žymi dizaino originalumą, funkcionalumą ir praktiškumą, o šių darbų dėka kasdienis gyvenimas tampa mielesnis.

Siūlyti projektus galima iki  vasario 28 dienos, nugalėtojai skelbiami balandžio 15. Dalyviai gali siūlyti darbus, sukurtus per pastaruosius 10 metų.

Nugalėtojo laukia daugybė prizų, padėsiančių įtvirtinti tarptautinėje arenoje įvertintus pirmuosius dizainerio žingsnius.

Sužinokite daugiau apie „A’ Design“ varžytuves

Peržiūrėkite A’ Design Award prezentaciją: http://www.designaward.com

Smulkesnė A’ Design apdovanojimų informacija: http://www.whatisadesignaward.com

Peržiūrėkite praėjusių metų nugalėtojų darbus: http://www.awardeddesigns.com

Spaudos rinkinį, skirtą nugalėtojui, galite peržiūrėti čia: http://www.press-kit.org

Skaitykite interviu su dizaino apdovanojimų nugalėtojais: http://www.design-interviews.com

Siūlykite savo darbus A’ Design varžytuvėse: https://competition.adesignaward.com/registration.php

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video