Top Baneris

Kviečia prisijungti prie didžiausio Lietuvos GIS bendruomenės metų renginio

2020 rugsėjo 10 d.
geospatial cloud overlay split main
Lietuvos Esri naudotojų konferencija 2020
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 15–17 d. vyks tradicinė Lietuvos Esri naudotojų konferencija organizuojama Hnit-Baltic. Tris dienas nuo 10.00 iki 12.00 bus pristatomos aktualiausios GIS technologijų naujovės ir dalijimasi ArcGIS naudotojų patirtimi.

Portalas SA.lt rekomenduoja:

 

600 0002 valickas• Andriaus Valicko iš VRM pranešimą apie du Lietuvos strateginius dokumentus: Nacionalinis pažangos planą ir Bendrąjį planą. Rengiant šiuos dokumentus sukurtos naujos metodikos ir pasitelktos technologijos naudojamos šalies, regionų ir smulkesnio masto planams kurti. Kviečiame plačiau susipažinti su Vidaus reikalų ministerijoje vykdomų tyrimų rezultatais.

600 0010 antanaviciute• Urtės Antanavičiūtės iš „GIS-Centro“ pranešimą apie kitais metais paleidžiamą TIIIS platformą turinčią užtikrinti centralizuotą Lietuvos topografinės ir inžinerinės infrastruktūros duomenų kaupimą bei keitimąsi tarp matininkų, turto valdytojų ir projektuotojų.

600 0003 ulenskas• RB Rail AS GIS-BIM koordinatorius Vaidas Ulenskas pristatys, kaip naudojamos GIS ir BIM technologijos padeda suvaldyti „Rail Baltica“ – Baltijos šalių megaprojektą. Juo siekiama sujungti 3 šalis bendru transporto koridoriumi su Europos geležinkelių tinklu. Numatoma statybų pabaiga 2026 m., todėl jau dabar projektavimo ir statybos darbai vyksta pilnu tempu.

LEUClogo juodasO

Visa konferencijos programa http://bit.ly/LEUC2020-programa

Dalyvavimas virtualioje Lietuvos Esri naudotojų konferencijoje – nemokamas!

Plačiau apie konferenciją http://bit.ly/LEUC2020-virtuali

Registracija http://bit.ly/LEUC2020-Registracija

 

Įdomiausias naujienas sužinokite pirmieji – „Statyba ir architektūra“ Facebook puslapyje:Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video