Top Baneris

Kviečia į vebinarą apie statybų kokybės kontrolę naudojant skenavimo technologijas

2023 lapkričio 6 d.
Imerso webinar
Pasidalykite straipsniu

„Intelligent BIM Solutions“ įmonė, taikanti BIM technologijas statybose, su partneriais kviečia dalyvauti vebinare „Statybų kokybės kontrolė naudojant skenavimo technologijas“. Kokios priemonės ir metodai galėtų žymiai pagerinti statybos pagal projektą kokybę ir kontrolę? Kaip stebėti statybos projektų eigą realiuoju laiku, greičiau identifikuoti nuokrypius ar kitas problemas ir optimizuoti projektų valdymą?

Vebinaro metu bus pristatyta technologija, kuri leis užtikrinti statybų kokybės kontrolę naudojant skenavimo duomenis. Debesies pagrindu sukurta „Imerso” platforma automatiškai analizuoja užfiksuotus 3D skenavimo duomenis, taškų duomenis palygina su BIM modeliais. Greitai ir tiksliai atvaizduojami realios, nuskenuotos situacijos ir BIM modelio neatitikimai ar problemos.

Vebinaras skirtas statybų generaliniams rangovams, rangovams, užsakovams ir projektų valdytojams.

Vebinarą pradės Nerijus Kurcevičius, „Baltic BIM Management“ vadovas, BIM ekspertas, turintis daugiau nei 10 metų darbo patirties su BIM technologijomis bei BIM projektų valdymu.

Jussi Ketoja, „Imerso“ verslo plėtros vadovas, apžvelgs Skandinavijos statybos įmonių praktiką, dažniausias klientų problemas ir jų sprendimo būdus.

Data: lapkričio 9 d., 10–11 val. Seminaras vyks anglų k.

Informacija ir registracija.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video