Top Baneris

„KROP“ prekės ženklo PVC kvadratinių latakų sistema

2022 spalio 31 d.
foto1 SRK
Pasidalykite straipsniu

PVC kvadratinių latakų sistema – tai sprendimas klientams, ieškantiems tvarių produktų savo ekologinėms ir kartu taupioms investicijoms. Jos lengva konstrukcija ir paprastas dizainas užtikrina puikų sandarumą bei didelį efektyvumą. „KROP“ komercinio pasiūlymo produktas buvo sukurtas bendradarbiaujant su stogų dengimo profesionalais ir remiantis „KROP SMART DESIGN“ filosofija.

„Nusprendėme, kad jei galime kažką supaprastinti, kam reikėtų tai komplikuoti. Sutelkėme dėmesį į simetrišką latakų profilį, todėl visos jungiamosios detalės, tokios kaip santakos, jungtys, kampai ir dangteliai, įgijo universalų charakterį. Tai suteikė galimybę sumažinti sistemos elementų skaičių, bet visų pirma užtikrinti efektyvų ir intuityvų montavimą“, – sako Łukaszas Luberda, stogdengys, „Blachotrapez“ mokymų specialistas.

Tobula išorėje, žalia viduje!

„KROP“ kvadratinių latakų sistema tenkina poreikius tų, kuriems rūpi ekologija ir mažesnis atliekų kiekis. Žalias sistemos vidus atspindi jos kūrimo ir dizainerių darbo procesą. „Be to, kad galvojame apie lietaus vandens regeneravimą, mes pirmieji rinkoje naudojame ir gaminame medžiagas atsižvelgdami į aplinką. Paprastas dalykas, kuris ne tik taupo gamybos laiką, bet ir apriboja plėvelės naudojimą – nusprendėme savo elementų nepakuoti į maišelius, bet naudoti tik biologiškai suyrančius kartoninius ir popierinius tarpiklius, tačiau tai tik pavyzdys. Gamyba vadovaujantis atliekų mažinimo principu yra mūsų pagrindas“, – priduria Marekas Torbicki, „KROP“ pardavimų direktorius.

Kalbant apie latakų sistemą, negalima pamiršti ir ekologijos

Gamindami kvadratinių latakų sistemą stengėmės kuo labiau sumažinti poveikį aplinkai. Siekdami atliekų mažinimo, įdiegėme keletą principų, užtikrinančių, kad mūsų produktai bus idealus sprendimas ekologiškoms investicijoms. Atsisakome pirkti komponentus, kurių negalima naudoti pakartotinai. Ribojame jungiamųjų detalių skaičių mūsų latakų sistemose. Gamyboje pakartotinai panaudojame, be kita ko, vandenį. Perdirbame daugumą gamybos atliekų. Tai tik dalis sprendimų, kuriuos pritaikėme savo gamyklose, gaminančiose „KROP“ kvadratinių latakų sistemas. 

foto2 SRK
„KROP“ prekės ženklo PVC kvadratinių latakų sistema
  • Paprastas dizainas

Paprasta forma – atsakas į šiuolaikines tendencijas. Kvadratinės formos latakai puikiai dera prie minimalistinio stiliaus pastatų. Tai taip pat sprendimas, sujungiantis šiuo metu populiarius grafito ir juodos spalvos atspalvius su natūralia medžio spalva. Visiška namo ir jo aplinkos harmonija. 

  • Efektyvus montavimas

Kiekviena latakų sistema susideda iš keleto elementų, kurie sudaro vieną visumą, todėl, kad palengvintume rangovų darbą, sukūrėme simetrišką latakų formą, dėl kurios elementai yra universalūs ir užtikrina intuityvų montavimą. Dėl savo paprastos formos ilgi elementai taip pat montuojami greitai ir efektyviai. „KROP“ kvadratinių latakų sistemos universalumas suteikia galimybę montuoti ją klasikiniuose namuose su karnizu, taip pat modernių konstrukcijų namuose be karnizo. 

  • Puikus sandarumas

Pasirinkę kvadratinių latakų sistemą, apsaugosite savo namus nuo užliejimo. Čia svarbi klientų ramybė – latakų sistema yra tylusis kiekvienos lietingos dienos herojus. Taip pat siūloma ilgiausia rinkoje mechaninio patvarumo 30 metų garantija. „KROP“ kvadratinių latakų sistema– tai tvarumo principų besilaikanti, pirmoji taupi latakų sistema rinkoje.

PARTNERIO TURINYS

Logo Kropsystem Pion page 0001
Blachotrapez 1

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video