Top Baneris

Kotedžų gyvenvietėje pasirūpinta ir gyvenamąja aplinka

2017 lapkričio 21 d.
kotedžų gyvenvietė Vilniuje
„Ober-Haus“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

2011-aisiais pradėjusi pirkėjams siūlyti kotedžus projekte „Bendorėliai“, bendrovė „Ober-Haus“ ką tik pardavė paskutinį kotedžą, tuo užbaigdama antrąjį projekto etapą. Šiandien šis 8,14 hektarų kvartalas yra didžiausia daugiafunkcė kotedžų gyvenvietė Vilniuje. Bendras kotedžų ir butų plotas siekia apie 25 000 m². Iš viso gyvenvietėje jau įsikūrė apie 230 šeimų. Į projektą investuota daugiau nei 15 mln. eurų.

Šį lapkritį startavo trečiasis, paskutinis, „Bendorėlių“ etapas, galutinai užbaigsiantis prieš 7 metus numatytą gyvenvietės koncepciją. Rinkai bus pristatyti erdvūs ir taupūs 68 butai su terasomis. Šiame etape taip pat bus statomas vaikų darželis bei maisto prekių parduotuvė, kurioje įsikurs įvairių paslaugų teikėjai. Statybų pabaiga numatoma 2018 metų gruodžio mėnesį. Projekto plėtotojo – įmonės „Kerema“ – investicijos sieks 5 mln. eurų.

„Pirkėjams bus pasiūlytos vienos mažiausių kvadratinio metro ploto kainos Vilniaus mieste. Gyventojų skaičiaus intensyvumas nesulyginamas su būdingu pačiame mieste – projekte ir aplinkui vien tik mažaaukštė statyba gamtos apsuptyje, tačiau pasiekiamas visuomeninis transportas, parduotuvės, darželis ir pradinė mokykla. Geras pasirinkimas šeimoms ar žmonėms nesižavintiems miesto triukšmu“, – teigia „Ober-Haus“ generalinis direktorius Remigijus Pleteras.

Pirmasis Vilniuje tokios apimties kotedžų ir butų projektas iki šiol vyko dviem etapais: 2011–2013 ir 2014–2017 metais. Per pirmąjį etapą iš viso pastatyti 72 kotedžai. Antrojo etapo metu pastatytas dar 61 kotedžas ir 98 butai. „Šalia kotedžų pastatyti nedideli 2 aukštų daugiabučiai miesto periferijoje buvo absoliuti rinkos naujovė, racionaliai suplanuoti ir kokybiškai pastatyti butai sulaukė sėkmės ir buvo parduoti itin greitai“, – pasakoja R. Pleteras.

„Tai išties išskirtinis projektas tiek savo apimtimi, tiek daugiafunkciškumu. Gyvenvietė nuo Ukmergės gatvės atskirta akustine tvora, įrengtas privatus kiemas, sukurtas daugiafunkcis gyvenamasis rajonas: įrengtas sporto aikštynas, vaikų žaidimų aikštelė, suformuotas ir pasodintas parkas“, – teigia R. Pleteras.

Kartu su statybų plėtra, plėtotojo iniciatyva į „Bendorėlių“ pusę plėtėsi ir miesto infrastruktūra – išasfaltuoti keliai, atvestas miesto dujotiekis, vandentiekis ir nuotekos, pastatytas vaikų darželis, plėtotojas inicijavo ir derino viešąjį transportą, tad dabar čia kursuoja miesto autobusas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video