Top Baneris

Konferencijose – apie priemones didinant energinį efektyvumą

2016 lapkričio 24 d.
ESO nuotr.
ESO nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Atsakingai žiūrėti į aplinką, gyventi ne šiandiena, taikyti mažiau energijos išteklių reikalaujančius sprendimus – tokias žinutes Šiauliuose susirinkusiems energinio efektyvumo konferencijos „Tiek, kiek reikia pramonei 2016“ dalyviams transliavo renginio pranešėjai.

Bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) organizuojamo penkių regioninių konferencijų ciklo „Tiek, kiek reikia pramonei 2016“ tikslas – pristatyti su efektyvesniu energijos vartojimu versle susijusias temas.

Šiaulių regiono pramonės atstovams ESO kartu su partneriais pristatė sėkmingai dirbančių bendrovių ir ekspertų patirtį bei požiūrį į energinio efektyvumo sprendimus, kvietė diskutuoti ir į daug energijos kasdien reikalaujančią veiklą pažvelgti kitaip.

Temos konferencijai parengtos atsižvelgiant į praėjusių metų dalyvių pageidavimus, tad konferencijos dalyviai šiemet galėjo susipažinti su efektyvaus pastatų valdymo principais, saulės jėgainių pritaikymu pramonės įmonėse, netolimoje ateityje laukiančiais pramoninio-komercinio šaldymo pokyčiais bei energinius resursus tausojančio ESCO modelio galimybėmis. Konferencijoje taip pat pristatytos elektromobilių tendencijos ir infrastruktūros augimas Lietuvoje. ESO pristatė, kokios papildomos priemonės taikomos užtikrinant įtampą bei elektros energijos kokybę stambiems energijos vartotojams.

„ESO prioritetas – efektyviai eksploatuoti elektros ir dujų skirstymo tinklus bei siūlyti naujų sprendimų ir paslaugų racionaliam energijos vartojimui. Didžiosios pramonės įmonės kuria pridėtinę vertę ir regionui, ir visai Lietuvai, todėl mums svarbu, kad jos galėtų koncentruotis į savo veiklą gaudamos geriausias ESO paslaugas“, – sako ESO Šiaulių regiono tinklų eksploatavimo departamento direktorius Kęstutis Kazlauskas.

ESO organizuojamos energinio efektyvumo konferencijos kasmet sulaukia vis didesnio verslo atstovų dėmesio. Konferencija „Tiek, kiek reikia pramonei 2016“ lapkričio mėnesį jau vyko Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje. Paskutinė konferencija vyks Vilniuje.

ESO inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video