Top Baneris

Konferencijoje – grindinio projektavimo naujienos

2018 vasario 28 d.
Betono trinkeles
Pasidalykite straipsniu

Vienas populiariausių grindinio dangos produktų – betono trinkelės – vertinamos dėl daugelio ypatybių, visų pirma, dėl tinkamumo Lietuvos klimato sąlygoms bei funkcionalumo.

Betono trinkeles, grindinio ir mažosios architektūros elementus gaminanti bei jais prekiaujanti bendrovė „Betono mozaika“ nusprendė architektus, projektuotojus, kraštovaizdžio architektus sukviesti į konferenciją „Grindinio projektavimas: pasaulinės tendencijos ir naujienos“, kurioje specialistai pasidalys savo praktika ir rinkos naujovėmis.

Vilniuje konferencija vyks kovo 13 dieną, Kaune – kovo 15-ąją.

Konferencijoje pranešimus skaitys Haraldas Böhnke – grindinio projektuotojas ir išradėjas, užpatentavęs įvairių technikų ir įrankių grindinio projektavimo srityje. Harald pasakos apie projektavimo tendencijas, naujienas, dažniausiai pasitaikančias problemas bei jų sprendimus.

Generalinis bendrovės „Romex GmBH“ direktorius Bertas Meureris pasakos apie grindinio siūles, jų užpildymo galimybes, tuomet pademonstruos, kaip naudojami grindinio siūlių užpildai.

Lietuvai atstovaus „Betono mozaikos“ rinkodaros, gamybos ir pardavimų specialistai, kurie pasakos apie rinkos tendencijas, naujoves, klientų poreikius ir elgseną. Vilniaus pardavimų skyriaus vadovas Marius Semaška pristatys pardavimų tendencijas, kliento poreikių kitimą, tendencijas. Gamybos vadovas Mantas Malinauskas kalbės apie naujas gamybos galimybes.

Rinkodaros vadybininkas Vytenis Utaras nupasakos tipinio kliento portretą ir pokyčius elgsenoje.

Į konferenciją galima registruotis: http://www.betonomozaika.lt/registracija/.

Vilniuje renginys vyks viešbutyje „Ibis Style“ (pradžia 10 val.), Kaune – viešbutyje „Europa Royale“ (pradžia 10 val.).

Konferencijos kaina 100 eurų. „Betono mozaikos“ klientams renginys nemokamas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video