Top Baneris

Konferencija aukštos energinės klasės pastatų projektuotojams ir statytojams

2016 gruodžio 1 d.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos statybininkų asociacija ir jos partneriai kviečia dalyvauti projekto „BUILD UP Skills ENERGOTRAIN“ konferencijoje „Kaip užtikrinti A ir aukštesnės energinės klasės pastatų projektavimo ir statybos kokybę: reikalavimai technologijoms ir kompetencijoms“.

Energiškai efektyvūs – taip apibūdinami pastatai jau dabar yra siekiamybė, kuriai svarbos suteikia ir Europos Sąjungos direktyva, nurodanti, kad nuo 2020 m. visi nauji pastatai būtų beveik nulinės energijos. Europos Komisijos finansuojamu projektu „Lietuvos statybos sektoriuje dirbančių darbuotojų kompetencijų ir įgūdžių, susijusių su energiškai efektyvių pastatų statyba, stiprinimas“ (BUILD UP Skills ENERGOTRAIN) siekiama, kad statybos sektoriuje dirbančių darbininkų kompetencija ir įgūdžiai būtų stiprinami atsižvelgiant į keliamus reikalavimus energiškai efektyvių pastatų statybai.

Konferencija skirta supažindinti su energiškai efektyvios statybos reikalavimais, statybos technologijų ir darbininkų kompetencijų vystymo naujovėmis, atsižvelgiant į A ir aukštesnės klasės energinio efektyvumo reikalavimus, su kuriama darbininkų kompetencijų vertinimo ir pripažinimo schema.

Šią iniciatyvą Lietuvoje įgyvendina Regioninis inovacijų vadybos centras, Lietuvos statybininkų asociacija, Nacionalinė pasyvaus namo asociacija, Statybos produkcijos sertifikavimo centras, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, Vilniaus statybininkų rengimo centras ir Energetikų mokymo centras.

Su „BUILD UP Skills ENERGOTRAIN“ projektu, renginiais, veiklomis galima susipažinti interneto svetainėje www.energinisefektyvumas.lt.

Konferencijos programa.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas, tačiau būtina dalyvių registracija. Vietų skaičius ribotas.

Norintieji dalyvauti konferencijoje prašomi užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ.

Data: 2016 m. gruodžio 15 d. (ketvirtadienis), 09:00 – 13.30 val. (registracija nuo 08:30 val.)
Vieta: „Crowne Plaza Vilnius“ viešbučio konferencijų salė (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius)

build_up_skills_log


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video