Vilniuje vieši tarptautinės architektų sąjungos prezidentas Tomas Vonier. Jis atvyko tam, jog pasirašytų bendradarbiavimo tarp Vilniaus miesto savivaldybės ir tarptautinės architektų sąjungos memorandumą. Sąjunga konsultuos savivaldybę organizuojant Koncertų salės tarptautinį architektūros konkursą. Jį tikimasi paskelbti dar šiemet.
„Vilniui reikia įkvepiančios, geros architektūros, Koncertų salės idėja šį tikslą puikiai įprasmina. Džiaugiuosi, kad į šį visai Lietuvai svarbaus projekto įgyvendinimą įsitraukė tarptautinę patirtį turinti organizacija“, – susitikime kalbėjo Vilniaus miesto meras.
Koncertų salės projektas įgyvendinamas drauge su Kultūros ministerija. Tik ką buvo pasirašytas ir bendradarbiavimo susitarimas su ministre Liana Ruokyte-Jonsson.
Dėl pastato Vinco Mykolaičio Putino g. 5 paėmimo visuomenės poreikiams apsisprendė ir miesto taryba. Planuojama projektą įgyvendinti iki 2023 metų, taip pažymint Vilniaus įkūrimo 700 metų jubiliejų.
Vilniaus savivaldybės inf.