Top Baneris

Kompleksinis „Tarkett“ sprendimas visuomeninėms patalpoms

2018 liepos 31 d.
grindų dangos
Pasidalykite straipsniu

Grindų, sienų ir sporto dangų gamintojas „Tarkett“ siūlo kūrybinę laisvę užtikrinančius sprendimus patalpoms, kurių naudotojams rūpi gyvenimo kokybė ir mažesnės eksploatacijos sąnaudos.

Svarbiausia – užtikrinti gerovę

Bendrovės „Tarkett“ kompaktinių vinilinių grindų, sienų ir laiptų dangų asortimentas apima aukščiausios kokybės kompleksinius sprendimus. Kolekcijos „Exce-llence“, „Platinium“, „Tapiflex Stairs“ ir „Protect WALL“ yra estetiško dizaino, atsparios, ilgaamžės, atitinka griežčiausius techninius ir sveikatos apsaugos reikalavimus, taikomus biurams, sveikatos priežiūros ir švietimo įstaigoms.

„Tarkett“, vadovaudamasi tvarumo strategija, visada siekė kurti ir gaminti produktus, kurie padėtų užtikrinti žmonių sveikatą ir gerovę. „Tarkett“ pripažinta ekologiškai atsakingos gamybos ir tvarios gaminių plėtros lydere. Dar 2014 m. įmonė nusprendė imtis radikalaus žingsnio ir atsisakyti naudoti ftalatus vinilinės grindų dangos gamyboje. Ji pasirinko plastifikatorius be ftalatų, tokius, kurie yra leidžiami maistui laikyti skirtiems indams ir vaikiškiems žaislams gaminti. Taigi, norintieji kurti sveikatai palankias patalpas, kuriose žmonės galėtų gyventi, dirbti, žaisti ir mokytis, kviečiami rinktis bendrovę „Tarkett“ savo partnere.

• Uždarose patalpose žmonės praleidžia 90 proc. savo laiko, todėl itin svarbu užtikrinti gerą oro kokybę. Gaminant „Tarkett“ naująsias heterogeninių grindų dangų kolekcijas, nenaudojami ftalatai, o jų sudėtyje esančių lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis tik 10 μg/m³ – tai 100 kartų mažiau, nei leidžia Europoje galiojantis standartas.

• Gaminant sportui skirtas grindų dangas, labai svarbi smūgių absorbcija. „Tarkett“ pasitelkė savo patirtį šioje srityje ir pritaikė ją įvairios paskirties pastatų lankytojų saugumui užtikrinti. Tad vaikai gali saugiai žaisti ant grindų, o senjorams kyla mažesnė rizika susižeisti nukritus.

• Dėl „Tarkett“ grindų dangos akustinių ypatybių sumažėja triukšmo ir sukuriama rami aplinka, palanki mokytis, dirbti ir sveikti.

tarkett dangos 3

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

„Tarkett“ vinilinės dangos „Excellence“ kolekcija pasižymi dideliu atsparumu kasdieniam dėvėjimuisi įvairiose aplinkose, todėl patiriamos mažesnės išlaidos eksploatacijos laikotarpiu ir ilgiau išlaikoma gera estetinė būklė.

Mokyklose, ligoninėse, slaugos namuose ir kituose objektuose, kuriems keliami specifiniai techniniai reikalavimai, grindų dangos kaina, priežiūra ir patvarumas yra itin svarbūs veiksniai. Vidutiniškai pradinė investicija atitinka 8 proc. bendrų, su grindų danga susijusių, išlaidų. Tokį santykį lemia išlaidos, skirtos per visą eksploatavimo laiką atliekamam valymui ir priežiūrai. Naujų kolekcijų „Tarkett“ grindų dangos sukurtos taip, kad jas prižiūrėti ir valyti būtų paprasta. Jos itin atsparios purvui, nuotrynoms ir įbrėžimams, o joms valyti reikia mažiau priemonių, nes paviršius apdorotas poliuretanu (PUR).

Absoliuti kūrybos laisvė

Heterogeninių grindų kolekcija turi daugiausia spalvų ir dizaino variantų visoje rinkoje, tarp jų ir patrauklius šiuolaikinius atspalvius bei raštus, kurie leis sukurti visiškai originalų ir vientisą patalpų interjerą.

• Didžiausias spalvų ir raštų pasirinkimas visoje rinkoje – daugiau nei 250 variantų.

• Visiškai matinis efektas – aukštos kokybės visiškai matinis paviršius slopina grindyse atsispindinčią šviesą ir suteikia aplinkai jaukumo bei natūralumo.

• Visi dizaino variantai ir raštai gali būti derinami tarpusavyje kombinuojant ar sugretinant, todėl užtikrinamas išbaigtas ir harmoningas interjeras.

tarkett dangos 1

„Excellence“

„Tarkett“ vinilinių dangų kolekcija „Excellence“ išsiskiria dideliu atsparumu, todėl pirmiausia tinka mokyklų, ligoninių ir slaugos namų grindų apdailai, taip pat gali būti naudojama parduotuvėse, apgyvendinimo įstaigose, biuruose. Ši danga yra 34/43 atsparumo klasės, jos darbinis sluoksnis 0,8 mm storio, garso sugeriamumas gali siekti 19 dB, o atsparumas įspaudimui – 0,08 mm. Kolekcijoje „Excellence“ yra didžiausias spalvų ir dizaino variantų pasirinkimas visoje šiandieninėje komercinių heterogeninių grindų rinkoje – iš viso 127 spalvos. Ši kolekcija apima įvairius akustinius sprendimus, klojimo variantus rulonais ir lentelėmis bei kompaktines ir laisvai klojamas grindis. O visiems produktams suteikiama 10 m. garantija.

„Platinium“

Naujoji kolekcija „Platinium“ patenkina griežčiausius techninius reikalavimus, ypač taikomus sveikatos priežiūros įstaigose. Šios kolekcijos dangos pasižymi ne tik itin dideliu atsparumu intensyvaus naudojimo aplinkose (34/43 klasė, 1,02 mm storio darbinis sluoksnis, atsparumas įspaudimui – 0,03 mm), išskirtiniu ilgaamžiškumu ir atsparumu blukimui, bet ir labai gerai sugeria garsą – iki 17 dB. Šioje kolekcijoje yra ir nauja pažangi kompaktinių akustinių grindų versija, kuri sugeria iki 9 dB garso.

„ProtectWALL“

Sienų danga, skirta sienoms apsaugoti ir išlaikyti jas geros būklės sveikatos priežiūros ir švietimo įstaigose, viešbučiuose, biuruose (darbinio sluoksnio storis 0,35/0,55 mm). „ProtectWALL“ taip pat efektyviai paslepia įbrėžimus. Ji sugeria smūgius ir yra lengvai valoma įprastomis priemonėmis. Ši danga reikalauja daug mažiau išlaidų renovacijai nei dažyti paviršiai, nes su „ProtectWALL“ patalpų ir koridorių sienų bei durų išvaizda ilgiau išlieka gera. „Tarkett“ siūlo rinktis iš 50 variantų, kurie suderinami su „Excellence“, „Platinium“ ir „Tapiflex Stairs“ dangomis – taip įmanomos didesnės patalpų dizaino galimybės. Be to, siūloma speciali versija patalpoms, kuriose būtina ideali švara.

„Tapiflex Stairs“

Kolekciją „Tapiflex Stairs“ sudaro 22 dizaino variantai: ji skirta saugai užtikrinti patalpose, kuriose yra laiptų. Šios kolekcijos danga pasižymi aiškiai išsiskiriančiomis, neslystančiomis briaunų dalimis, leidžiančiomis patogiai lipti laiptais, ir dideliu atsparumu (darbinio sluoksnio storis 1 mm, atsparumas įspaudimui – 0,10 mm, garso sugeriamumas – 18 dB). Dešimt „Tapiflex Stairs“ variantų siūlomi su savaime prilimpančia apatine puse, kuri palengvina ir pagreitina klojimą.

Kolekcijų „Stairs“, „ProtectWall“, „Platinium“ ir „Excellence“ dangas galima derinti tarpusavyje. Su „Tarkett“ heterogeninių dangų kolekcijomis galima kurti vientiso ir harmoningo dizaino patalpas pasinaudojant tarpusavyje derančiais raštais. Bendrovė kviečia išbandyti ir taikyti kompleksinį sprendimą.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video