Top Baneris

„Komfovent“ Kaišiadorių rajone į naują gamyklą investuos 25 mln. eurų

2023 balandžio 3 d.
pexels pixabay 257636
Asociatyvinė Pexels nuotr.
Pasidalykite straipsniu

BNS

Lietuviško kapitalo bendrovė „Komfovent“ Kaišiadorių rajone planuoja investuoti 25 mln. eurų į naują gamyklą ir sukurti 302 naujas darbo vietas. 

Gamykloje bus įdiegtos robotizuotos metalo apdirbimo ir surinkimo linijos. Taip pat planuojama įrengti laboratoriją, kuri su gamybinėmis patalpomis susijungs į bendrą erdvę. Planuojama, kad apie 80 proc. naujoje gamykloje pagamintos produkcijos bus eksportuojama, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

„Pastatyta nauja gamykla sudarys sąlygas plėsti gamybą, kurti naujus, inovatyvius produktus, steigti naujas darbo vietas regione ir leis įmonei dar stipriau įsitvirtinti tiek Lietuvos, tiek ir užsienio šalių rinkose“, – pranešime sakė bendrovės direktorius Albinas Čėpla.

„Komfovent“ gamina vėdinimo įrangą su rekuperatoriais ir priešgaisrinės saugos bei dūmų šalinimo sistemas įvairios paskirties patalpose. 

Ministerija su bendrove pasirašė sutartį, kuria šiam projektui suteiktas stambaus investicinio projekto statusas, kurį turint iki 20 metų laikotarpiu taikomas 0 proc. pelno mokesčio tarifas.  


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video