Top Baneris

Komfortui – išmanioji šildymo dujomis sistema

2019 lapkričio 7 d.
dujinis šildymas, „Deguva“
Pasidalykite straipsniu

Nebenorintieji žiemą dirbti kūrikais aktyviai ieško alternatyvų kietojo kuro katilams. Viena tokių – dujinis šildymas. Dujinės įrangos ir šildymo paslaugų tiekėjai – bendrovė „Deguva“ – patvirtina: dujų naudojimas patalpoms šildyti ir karštam vandeniui ruošti žada minimalią priežiūrą ir maksimalų komfortą.

Šildytis išmaniai

Šiandien dujas be jokių apribojimų gali naudoti net ir tie, greta kurių namų dujotiekis iš anksto numatytas nebuvo. Tam naudojamos gryno propano dujos balionuose ir išmanioji šildymo dujomis sistema. Išmaniąją sistemą, skirtą namų šildymui ir karšto vandens ruošimui, paprastai ir greitai galima įdiegti bet kuriame objekte (individualiajame name, komercinėse ir gamybinėse patalpose, žemės ūkio paskirties pastatuose).

Išmanioji šildymo dujomis sistema – patogi ir saugi naudoti. Spintoje, kurioje laikomi balionai (spintų spalvą galima rinktis atsižvelgiant į namo fasado spalvą), sumontuojamas kokybiškas dujų balionų pajungimo kolektorius, kuris balionus tarpusavyje sujungia į dvi balionų grupes. Prie kolektoriaus prijungtas automatinis dujų perjungėjas-reguliatorius užtikrina dujų persijungimą iš tuščios dujų balionų grupės į pilną. Prireikus, su automatiniu perjungėju-reguliatoriumi sujungtas indikatorius – GSM modulis – išsiunčia SMS žinutę dujų tiekėjui ir vartotojui, informuodamas apie vienoje iš balionų grupių pasibaigusias dujas.

Tokia sistema garantuoja nepertraukiamą dujų tiekimo procesą.

Išmaniosios dujų sistemos sudedamosios dalys estetiškos ir ilgaamžės, o patikimumą užtikrina patyrę gamintojai vokiečiai. Beje, kaip jau buvo minėta, šiuolaikinės technologijos užtikrina naudojamų dujų saugumą. Nutekėjus dujoms, išmaniojoje sistemoje dujų detektorius išsiunčia impulsą į apsauginį vožtuvą, kuris uždaro dujų tiekimą vartotojui.

Suskystintos gryno propano naftos dujos į Lietuvą atkeliauja iš Latvijos dujų saugojimo stočių, į kurias tiekiamos iš Rusijos naftos perdirbimo gamyklų.

Užtikrina kokybę ir saugumą

„Deguvos“ ir partnerių siūlomos propano dujos savo savybėmis lenkia mums įprastesnį propano ir butano mišinį. Vasarą kokybinius skirtumus pastebėti sunkiau, tačiau šaltuoju metų laiku tampa akivaizdu – propano baliono pakanka ilgesniam laikui. To priežastis – propano savybės. Esant žemesnei temperatūrai, propanobutano mišinys linkęs užsilikti baliono apačioje ir į sistemą nebepatenka. Grynas propanas sunaudojamas visas. Taigi, grąžinamas tuščias balionas ir sumokama už išties sunaudotą dujų kiekį.

Anot „Deguvos“ direktoriaus Dailiaus Šovos, šildymui naudojamos 95–98 proc. grynumo propano dujos. Vakaruose pasitelkiamos modernios technologijos, leidžiančios propano dujas išgryninti iki 100 proc. Lietuvoje technologijų, leidžiančių išgryninti dujas bent iki 93 proc. grynumo kol kas nėra.

Beje, „Deguvos“ specialistai į propano dujas papildomai pila priedą „Nano Propane“, į Lietuvą atkeliaujantį iš JAV. Šis Produktas pagerina suskystintų naftos dujų homogeniškumą pašalindamas iš dujų mišinio iškritusias sunkiųjų olefininių suskystintų naftos dujų molekules ir įtraukia jas į suskystintas naftos dujas, kad išgaruotų ir degtų. Šių olefininių molekulių pašalinimas iš jų nusėdimo vietų yra atliekamas paviršiaus aktyviosiomis molekulėmis, esančiomis „Nano Propane“ kompozicijoje. Priedas leidžia molekuliniame lygyje sujungti alkenus (pvz. propileną, propeną, buteną ir kitus nesočiuosius junginius) bei juos išgarinti su propano dujomis.

deguva logo

Daugiau informacijos ir geriausią pasiūlymą galima gauti tel. +370 687 23 862, www.deguva.lt.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video