Top Baneris

Kokybiškam šiltinimui svarbu ne tik termoizoliacijos centimetrai

2018 gegužės 18 d.
vėdinamųjų fasadų
Pasidalykite straipsniu

Projektuojant energiškai efektyvius pastatus, prioritetai skiriami tinkamam jo apšiltinimui ir sandarumui. Jei pasirinkta vėdinamųjų fasadų technologija, skaičiuojant energinį naudingumą ir vertinant galimus šilumos nuostolius, problema tampa aliuminio tvirtinimo elementai. Nuo šiol galima naudoti efektyvesnes sistemas.

Atsižvelgė į prioritetą

Kokybiškus tvirtinimo elementus siūlanti bendrovė „EJOT“ pristato vėdinamųjų fasadų atraminės konstrukcijos sistemą „CROSSFIX“. Tai pirmoji po vėdinamųjų fasadų apdailine medžiaga montuojama konstrukcija, pagaminta tik iš nerūdijančiojo plieno. Palyginti su aliuminio konstrukcija, montuojant „CROSSFIX“, sumažėja šilumos nuostoliai. Beje, ši sistema sertifikuota naudoti pasyviesiems namams.

„EJOT“ specialistai pataria – kad būtų išvengta šalčio tiltelių susidarymo, montuojant konstrukcijas, po fasado danga patartina rinktis medžiagas, kurių šiluminio laidumo koeficiento vertė būtų kuo mažesnė. Nerūdijančiojo plieno šilumos laidumo koeficiento vertė yra maždaug 13 W/mK, o aliuminio svyruoja nuo 160 iki 220 W/mK. Taigi, naudojant nerūdijantįjį plieną, to paties storio plieninės konsolės šilumos laidumo koeficiento U vertė bus geresnė nei aliuminio konsolės.

„EJOT®“ Vėdinamųjų fasadų konsolė.

„EJOT®“ Vėdinamųjų fasadų konsolė.

Naudojant „EJOT“ siūlomą sistemą nebereikia rinktis naudoti konsolę vertikaliam ar horizontaliam tvirtinimui, tampa nesvarbu, ar tvirtinimas fiksuotas, ar su praslydimu. Pasirinkus sistemą „CROSSFIX“, padidėja visos sistemos lankstumas, montavimo darbams sugaištama mažiau laiko. Taip pat galima didesnė statinė apkrova, konstrukcija atsparesnė gaisro atveju.

Sistemos kokybę „EJOT“ užtikrina tiekdama visus sistemos komponentus ir suteikdama visą reikiamą informaciją montuotojams.

„EJOT® Iso-Bar“ – sertifikuotas tvirtinimo elementas, skirtas vidutinio svorio ir sunkiems elementams montuoti prie jau apšiltintų pastato sienų. Pavyzdžiui, markizes, tentus, konsoles kondicionavimo įrenginiams, groteles ir pan.

„EJOT® Iso-Bar“ tvirtinimo elementas.

„EJOT® Iso-Bar“ tvirtinimo elementas.

Tvirtinimo elementai su metriniu kaklelio sriegiu „M12“ pagaminti iš nerūdijančiojo plieno, su papildomu sandarinimo elementu, sienoje jie tvirtinami naudojant cheminio ankerio mišinį. Elementus galima tvirtinti tiek betoninėse, tiek iš pilnavidurių ar skylėtų plytų sumūrytose sienose.

Elementą galima nupjauti konkrečioje tvirtinimo vietoje, atsižvelgus į izoliacinės medžiagos sluoksnio storį. Izoliacinių medžiagų sluoksnio storis gali būti net iki 300 milimetrų. Jei naudojamas cheminio ankerio mišinys „Multifix USF Winter“, galima dirbti net ir tada, kai aplinkos temperatūra yra žemesnė nei –20 °C. Tvirtinimo elementų „EJOT® Iso-Bar“ iš viso būna keturių ilgių.

Kampiniai profiliai „EJOT® Iso-Corner“ – sertifikuoti tvirtinimo elementai, pagaminti iš standžiųjų poliuretano putų, skirti vidutinio sunkumo ir sunkiems sudėtinių šiluminės izoliacijos sistemų elementams, tokiems kaip turėklai, apsauginės užtvaros, sulankstomosios ir stumdomosios langinės, konsolės, pavyzdžiui, oro kondicionavimo įrangai, tvirtinti.

„EJOT® Iso-Corner“ kampiniai profiliai.

„EJOT® Iso-Corner“ kampiniai profiliai.

Įsigyjant kampinius profilius, pridedamas kaiščių, naudojamų jiems tvirtinti prie pagrindo, rinkinys ir „EJOT Delta PT 100“ varžtai, skirti pritvirtinimui prie atraminio elemento. Taigi, naudojama išbaigta kampinio profilio tvirtinimo sistema. Kampiniai profiliai „Iso-Corner“ būna trijų ilgių, tad jų taikymas tampa dar patogesnis.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video