Top Baneris

Kokybiškam garsui – kolonėlės „Artcoustic“

2019 sausio 10 d.
kolonėlės „Artcoustic“
Garso kolonėlės „Artcoustic“.
Pasidalykite straipsniu

Danijos kompanija „Artcoustic“ yra išskirtinė garso kolonėlių gamintoja, savo produktuose naudojanti gana retą buities kolonėlėms technologiją „line-aray“. Šios technologijos pagrindas tas, kad vertikalia linija išdėstyti garsiakalbiai sukuria tolygų laike ir kryptiškai kontroliuojamą garso impulsą.

Dar 1998 m. įkurta Danijos bendrovė savo veiklą grindžia pagrindiniu tikslu – tai yra nepriekaištingos garso kokybės gaminiai, kurie papildys interjerą, o ne su juo konfliktuos.

Pagrindinės „Artcoustic“ gaminių ypatybės ir pranašumai yra šie: tinkamos naudoti sudėtingose akustinėse sąlygose, sukuria mažiau atspindžių nuo grindų ir lubų; visos garso kolonėlės „Artcoustic“ yra didesnio jautrumo (95–98 dB/1W/1m) nei įprastos kolonėlės, todėl joms pakanka mažesnės galios stiprintuvų; kolonėlių korpusus gamintojas gali nudažyti reikiama spalva pagal RAL, NCS, „Tikkurilos“ spalvų paletes; garso kolonėlių tinklelis gali būtų dažomas pasirinkta spalva arba ant jo gali būti atspaustas iš gamintojo kolekcijos pasirinktas atvaizdas, todėl kolonėlė taps savotišku dekoro elementu interjere; kolonėlės tinkamos biurams, namams, viešbučiams, taip pat barams, restoranams, kur reikalinga nepriekaištinga estetika, sykiu didesnis garso slėgis. Daugelis šio gamintojo kolonėlių modelių kabinami ant sienos ir yra tik 67 mm storio.

Visus „Artcoustic“ gaminius vienija malonus, sodrus ir dinamiškas garsas, kurį galima ne tik išgirsti, bet ir pajusti. Šiuos produktus pelnytai galima vadinti draugiškais interjerui.

Daugiau informacijos: www.digitalaudio.lt

digital audio logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video