Top Baneris

Kokių naujovių žada pasaulinė kilimų ir grindų dangų paroda?

2017 lapkričio 21 d.
DOMOTEX
Organizatorių nuotr.

Nors liko dar trys mėnesiai iki DOMOTEX 2018 parodos Hanoveryje pradžios, akivaizdu, jog 30-oji pasaulinė kilimų ir grindų dangų paroda bus įsimintinas įvykis. Parodos organizatoriai žada, jog 2018-ųjų sausio 12–15 dienomis vyksiančioje parodoje nestigs naujovių.

Parodos lankytojų laukia naujas salės išdėstymas, parodos dalyviai, menininkai ir jaunieji dizaineriai pristatys įkvepiančias UNIQUE YOUNIVERSE ekspozicijas. Nauja parodos struktūra leis lankytojams geriau susipažinti su rinkos naujovėmis, parodos dalyviais bei šios srities naujausiomis tendencijomis. Parodoje taip pat bus skiriamas didelis dėmesys naujai krypčiai – individualizacijai, ši tendencija atsispindės ir pagrindinėje parodos temoje UNIQUE YOUNIVERSE.

Ši tema intensyviausiai bus gvildenama 9 salėje: čia bus nemažai įkvepiančių, kūrybiškai išdėstytų ekspozicijų zonų. „Artėjanti paroda bus puiki galimybė jos lankytojams pasinerti į žavingą naujausių tendencijų ir ateities gyvenimo būdo pasaulį, – komentavo dr. Andreas Gruchow, atsakingas už DOMOTEX Deutsche Messe Hanoverio parodų bendrovėje. – Parodos dalyviai ir lankytojai turės galimybę pasisemti daugybės konkrečių idėjų, kurios padės jiems plėtoti verslą ir pritaikyti šias tendencijas bei naujoves savo veikloje.“

Parodos dalyvių skaičius gerokai viršijo lūkesčius

Organizatorių nuotr.

Esamas parodos dalyvių skaičius patvirtina teisingą tolesnės parodos krypties pasirinkimą. „Šiuo metu jau daugiau dalyvių yra patvirtinę savo dalyvavimą DOMOTEX parodoje nei tuo pačiu metu praėjusiais metais, o parodos plotas gerokai viršija lūkesčius. Tai dar kartą pabrėžia DOMOTEX parodos, kaip pasaulinės rinkos ir visos kilimų ir grindų dangos pramonės įkvėpimo šaltinio, svarbą. Planuojama, kad parodoje dalyvaus 1400 dalyvių iš 60 pasaulio šalių. Daugiausia dalyvių (pagal parodos plotą) yra iš Vokietijos, Turkijos, Indijos, Belgijos, Kinijos, Olandijos, Irano, Italijos, Egipto ir JAV.

Naujas parodos išdėstymas geriau pristato rinką

Naujai išdėstytos parodos salės sujungia įvairias produktų grupes ir tokiu būdu geriau jas pristato įvairių sričių specialistams: didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovams, architektams, meistrams, taip pat baldų pramonės atstovams. 2–4 salėse pristatomi rankų darbo kilimai. Pramoniniu būdu pagaminti kilimai bus pristatomi 5–7 salėse. 8 salėje bus eksponuojami įvairūs dizainerių ir garsių prekių ženklų naujausi kilimai. Atsparios grindys, dizaino grindys / LVT ir laminato grindys bus pristatytos 11 ir 12 salėse. Parketo ir medinių grindų naujovių bus galima rasti 12 ir 13 salėse. 13 salėje taip pat bus pateikiamos naujausios grindų dangų ir montavimo technologijos.

UNIQUE YOUNIVERSE – pagrindinis dėmesys individualizacijai

Parodoje DOMOTEX 2018, kurios pagrindinė tema yra UNIQUE YOUNIVERSE, daugiausia dėmesio bus skiriama individualizacijai ir jos poveikiui grindų pramonei. Vis daugiau žmonių ieško būdų, kaip išreikšti save šių laikų globaliame ir skaitmeniniame pasaulyje – net ir savo gyvenamojoje aplinkoje. Todėl produktai ir paslaugos tampa vis labiau individualiai pritaikytos pirkėjo poreikiams. „Paroda „DOMOTEX 2018“ atsižvelgia į šią tendenciją, nes taip pat grindų danga turi atitikti pasirinktą gyvenimo būdą“, – pabrėžia A. Gruchow.

Įkvepiantis kūrybingų idėjų pristatymas

Organizatorių nuotr.

9 salėje „Framing Trends“ specialiame parodos plote įmonės, naujausių pramonės šakų atstovai ir menininkai pristatys pagrindinę temą įvairiuose kūrybiškai išdėstytuose ekranuose. „Framing Trends“ apima keturias skirtingas zonas, kuriose lankytojai galės patirti ir susipažinti su naujausiomis idėjomis ir dizaino sprendimais. Zonoje „Framing Trends“ vyks išskirtinių produktų pristatymai.

Zonoje „Flooring Spaces“ įmonės demonstruos išskirtinius produktus, kuriose atspindi individualizavimo tendencijos . „NuThinkers“ zonoje studentai ir jaunieji dizaineriai iš naujo apibrėš interjero dizainą, pristatys daugybę netradicinių idėjų ir produktų prototipų. „Art & Interaction“ zonoje bus eksponuojami meno ir dizaino sprendimai, susieti su interaktyvia multimedija.

Siekdami užtikrinti „Framing Trends“ užtikrintų aukštą kokybę, organizatoriai paskyrė ekspertų grupę, kuriai vadovaus Peter Ippolito (Büro Ippolito Fleitz Group, Stuttgart), ir kuri vykdys pateiktų idėjų atranką. Kaip matyti iš pavadinimo, „NuThinkers“ zona yra skirta alternatyviems mąstytojams, kurie gali numatyti pasaulį. Tarp jaunųjų dizainerių naujų idėjų yra naujo tipo grindų šildymas, kurį sukurti įkvėpė roplių termoreguliacija, savaeigis dažymo robotas, kuris padedant šepečiui individualiai nudažo grindis. Bus pristatomas „Meanwhile in the YOU-niverse“ įrenginys, kuriam padedant atidarius langines, gausite šiek tiek begalybės: bus rodoma NASA tiesioginė transliacija iš visatos. „Endless Uniqueness“ instaliacija siūlys interaktyvų požiūrį į pagrindinę temą. Dėl to 50 dizainierių, įskaitant geriausius Vokietijos interjero dizainerius, atliks UNIQUE YOUNIVERSE pagrindinės tematikos 3D interpretaciją, kuriai padedant kiekvienas galės savarankiškai sukurti savo individualią visatą.

Aktuali programa 9 salėje

Organizatorių nuotr.

Renginių programoje – „DOMOTEX Talks“ pranešimus skaitys pramonės ekspertai, naujovių įkūrėjai ir naujos kartos dizaineriai. Tarp pranešėjų bus architektai Jürgen Mayer H., J.MAYER.H, MBB, Berlin, Andreas Krawczyk, NKBAK, Frankfurt/Main, Chris Middleton, KINZO, Berlin, Designer Werner Aisslinger, Studio Aisslinger, Berlin, taip pat spartuolių įkūrėjai bei jaunieji dizaineriai.

Bus aptariami vykdomi ir būsimi projektai bei idėjos architektūros ir dizaino srityje. Daugiausia dėmesio skiriama temoms „Modulinis dizainas: individualus ir serijinis?“, „Naujas unikalumas: rankų darbo ar pagaminta skaitmeniniu būdu?“ taip pat „Interaktyvūs pardavimai: virtualūs ar realūs?“. Diskusijose dalyvaus architektai, interjero dizaineriai, taip pat parodos dalyviai bei lankytojai. Vyksiančios ekskursijos su garsiais architektais ir dizaineriais leis lankytojams įdėmiau pažvelgti į gaminius ir užmegzti greitą kontaktą su parodos dalyviais. Be to, posėdžių salės ir kavinė suteiks erdvę dalintis ir bendrauti.

Parodoje vyks „Carpet Design Awards“, kur aštuonių kilimų dizaino kategorijų bus renkamas laimėtojas. Iki parodos pabaigos 24 finalistai bus pristatomi 9 salėje. Nuo 2018 m. paroda DOMOTEX keičia savo tradicinį šeštadienio–antradienio formatą į naują ir vyks nuo penktadienio iki pirmadienio. Paroda DOMOTEX 2018 bus atidaryta sausio 12 d., penktadienį ir vyks iki sausio 15 d., pirmadienio.

Organizatorių nuotr.

Komentarai