Top Baneris

Kokio viešojo transporto reikia Vilniui?

2016 rugpjūčio 16 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinėje prasidėjo keturių dienų kūrybinės dirbtuvės „Švaraus miesto transportas“. Į jas susirinkę kūrybingi jaunuoliai ieško inovatyvių sprendimų, kurie vilniečius paskatintų aktyviau persėsti į viešąjį transportą.

Reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“, bendradarbiaudama su savivaldybės įmone „Susisiekimo paslaugos“ sukvietė jaunuolius iš Vilniaus bei kitų miestų siūlyti idėjas viešajam transportui populiarinti, pritraukti naujų keleivių, kurie iki šiol kasdieniams maršrutams po Vilnių rinkdavosi automobilį.

„Viešojo transporto patirtis neprasideda įlipus į autobusą ar troleibusą – ji prasideda nuo namų durų, nuo stotelės, į kurią atvyksta viešasis transportas, ir šios transporto rūšies svarba mieste vis labiau augs. Atnaujindami Vilniaus viešąjį transportą, pasitelksime įvairias priemones: per kelerius metus į sostinės gatves išriedės šimtai naujų transporto priemonių, pamažu atnaujinamos keleivių laukimo stotelės, kurioms trūko tinkamo grindinio, greit pristatysime projektą, kuris padės išspręsti dviračių vežimo viešajame transporte problemą. Tikimės, kad viešąjį transportą rinksis ir savo laiką taupys vis daugiau vilniečių – ypač tų, kurie iki šiol savo kelionėms renkasi automobilius“, – kalbėjo miesto meras Remigijus Šimašius.

Maždaug 40 dalyvių ne tik nagrinės viešojo transporto patrauklumo problemą, tačiau sykiu siūlys sprendimų, kurie pagerintų viešojo transporto įvaizdį ir pritrauktų daugiau keleivių. Juos konsultuos ir vertins geriausi Lietuvos reklamos profesionalai bei svečiai iš užsienio. Dalyvių idėjas vertins autoritetinga komisija.

Atrinktos idėjos autoriai, dviejų žmonių komanda, laimės stipendiją mokytis reklamos mokykloje „The Atomic Garden Vilnius“, kur turės progą tobulinti savo idėją ir kitais metais ją pristatyti vilniečiams. Tai yra viena pirmųjų iniciatyvų, kurios metu reklamos industrijos atstovai susivienija populiarindami darnaus judumo idėją Vilniuje.

kurybos brief 1

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video