Top Baneris

Koja kojon su naujausiomis apdailos tendencijomis

2021 spalio 25 d.
U219
N. Tukaj nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Naujajame biurų pastate „U219“ statybų įmonė „Salgesta“ atliko didelę dalį vidaus apdailos darbų. Prie moderniausių Vilniaus komercinių pastatų įrengimo prisidėjusi kompanija naudingą patirtį panaudojo šiame objekte: įrengė patalpų pertvaras, klijavo grindų ir sienų plyteles, įrengė lubas bendro naudojimo patalpose ir pagrindinio pastato akcento – atrijaus – atitvaras iš akustinio gipso.

Įmonei įprastas apdailos užduotis šiame pastate išskirtines darė du dalykai: tai didelis aukštis, kuriame teko dirbti atitveriant atrijų, ir pertvarų forma.

Įmonės vadovas Saulius Bradavičius pasakoja, kad tendencijas statybų sektoriuje brėžia lyderiaujantys architektų biurai. Šiandien komercinėse patalpose naudojama daug akustinių medžiagų, jos dirbantiems biuruose suteikia taip reikalingo privatumo. Dominuoja akustinės plokštės iš gipso, medžio dulkių ar plaušo plokščių, nelygu, kaip nurodyta projekte. Dideles bendro naudojimo erdves skaido akustinės plokštės arba dekoratyvinės skardos. Medžiagiškumą nulemia architekto sumanymas, o meistrai atlieka darbus vadovaudamiesi medžiagų montavimo instrukcijomis.

Kita, ypač didelėms įmonėms skirtose patalpose pastebima tendencija – lenktos pertvaros. Įvairūs pasitarimo kambariai dažnai ne kvadratiniai, o ovalūs. Didelėse erdvėse atsiranda atskiri vienetai, mažėja kampų, daugėja aptakumo, kas pastebima ir „U219“ biurų pastate.

Tai pirmasis objektas per „Salgestos“ veiklos metus, kuriame teko padirbėti prie atrijaus: meistrai „U219“ pastate dirbo ant 20 metrų aukščio pastolių. Žinoma, esant tokiame aukštyje, sudėtingiau ne tik medžiagas paduoti, bet ir dirbti apskritai. Tačiau būtent įmantrūs architektūriniai sprendimai, neįprastos formos, sudėtingi mazgai ir specialieji reikalavimai yra šios įmonės arkliukas: dėl to „Salgesta“ pasitiki aukštos klasės statinius rinkai ruošiantys vystytojai.

Dideli biurų pastatai nėra vienintelis įmonės orientyras – statybų bendrovė imasi ir mažesnio masto, ir individualių projektų. Tačiau abi užsakovų kategorijas vienija aukštai iškelta statybų kartelė; direktorius S. Bradavičius patvirtino subrangos darbų ekonominės klasės statybose kompanijai neieškantis. Per veiklos metus įmonė jau įrengė 500 objektų šimtui užsakovų ir kokybiškai, tvariai ir tvarkingai atlikdami darbus užsitikrino jų pasitikėjimą ir partnerystę.

Salgesta logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video