Klinkerinės plytelės – gražu ir praktiška

2019 kovo 12 d.
Klinkerinės plytelės, „Statau pats“

Vis daugiau architektų vertina universalumu išsiskiriančias klinkerines plyteles, puikiai tinkančias tiek dideliems objektams kaip daugiabučiai ar viešbučiai, tiek mažesniems, pavyzdžiui, šeimos namui ar kotedžui.

Atsparios aplinkos veiksniams

Klinkerinės plytelės, pasak įmonės „Statau pats“ specialistų, yra puiki alternatyva tradiciniam apdailos variantui – klinkerio plytai. Taip gerokai atpinga objekto statyba, nes nereikia plataus pamato, kai naudojamos klinkerio plytos.

Plyteles, priešingai nei klinkerio plytas, kur kas lengviau panaudoti mišriai namo sienos apdailai, kai ant dalies namo sienos yra skirtingos apdailos medžiagos, pavyzdžiui, dekoratyvinis tinkas, medis, o ant likusios – plytelė. Plytelės gali būti klijuojamos tiesiai ant sienos – polistireninio putplasčio ar mineralinės vatos plokščių.

Naudojant klinkerines plyteles, visas namo fasadas apsaugomas nuo agresyvaus atmosferos poveikio (saulės, lietaus, vėjo, šalčio ir kt.). Namas įgauna prabangų estetinį vaizdą ilgiems metams, palyginti su dekoratyviniu tinku, medžiu ar kitomis apdailos medžiagomis, kurių atsparumas atmosferos poveikiui menkesnis. Bėgant metams klinkerinės plytelės nekeičia spalvos net ir veikiant saulės ultravioletiniams spinduliams, netrūkinėja nuo šalčio, yra atsparios mechaninei trinčiai.

Pastato pridėtinė vertė išauga ir tai aktualu kiekvienam savininkui, nes ilgaamžiška namo sienos apdaila yra ilgalaikė investicija, kuri su kaupu atsiperka bėgant laikui. Juk visi puikiai žinome, kad kokybė teikia džiaugsmą daug labiau nei momentinė žema kaina.

klinkerines plyteles klinkera 2

Įtiks išrankiausiems

Klinkerinės plytelės gaminamos iš specialių molio rūšių ir mineralų, naudojant sudėtingą gamybos technologiją. Molis krosnyje palaipsniui kaitinamas 1100–1300 °C laipsnių temperatūroje, kol susilydo iki akmens kietumo. Plytelės pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis: vandens garų pralaidumu, atsparumu šalčiui, labai mažu vandens įgeriamumu (2–6 proc.), užtikrinančiu ilgą klinkerio plytelių tarnavimo laiką, lengvu montavimu.

Spalvų įvairovė išgaunama tik iš natūralių žaliavų dėl skirtingo molio rūšių maišymo, degimo būdo, trukmės, temperatūros ir įvairių mineralų kiekio. Gamyboje nenaudojami jokie sintetiniai priedai, o tai ypač aktualu vertinantiems ekologiją.

Mažas plytelių vandens įgeriamumas – nedidesnis kaip 6 proc. – užtikrina, kad patekę nešvarumai neįsigers ir bus pašalinti lyjant, todėl fasadas visada atrodys nepriekaištingai.

Vokietijos gamykla „Feldhaus Klinker“, kurios oficialus atstovas Lietuvoje yra įmonė „Statau pats“, gamina klinkerio produktus daugiau nei 160 metų ir yra klinkerio plytelių gamybos pradininkė. Tai Europoje moderniausia ir didžiausia klinkerio plytelių, skirtų fasado apdailai, gamintoja, eksportuojanti produktus į daugiau nei 50 pasaulio šalių ir nuolat plečianti savo rinkas.

Šiandien asortimente yra daugiau nei 150 rūšių plytelių, kurios išsiskiria spalvų, paviršių ir formatų įvairove. Plytelės gaminamos lygiu, rievėtu, sendintu, smėlėtu ir kt. paviršiais. Gaminama tiek tradicinės raudonos, geltonos, rudos spalvos, tiek vis populiarėjančios modernios pilkos, juodos, mėlynos spalvos ir jų variacijos. Gamyklos technologai ir dizaineriai nuolat dirba, kad plytelių spalvos ir paviršiai būtų kuo natūralesni, kad net išrankiausi klientai rastų savo akiai ir širdžiai artimą variantą.

klinkerines plyteles klinkera 3

Galima išbandyti virtualiai

UAB „Statau pats“ yra oficialus gamykos „Feldhaus Klinker“ atstovas Lietuvoje. Visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose yra klinkerio ekspozicijos. Įmonėje dirba daugiau nei 10 metų patirtį sukaupę specialistai, kurie padės išsirinkti tinkamiausią produktą atsižvelgiant į kiekvieno skonį ir biudžetą. Operatyvų klientų aptarnavimą įmonė stengiasi užtikrinti sandėliuodama daugiau nei 20 tūkst. kv. m, 30 skirtingų spalvų plytelių.

Parinkę konkretų plytelių modelį ir naudodamiesi specialia programa, darbuotojai gali sukurti artimą Jūsų namo projektui dizaino vizualizaciją. Gausi nuotraukų galerija su įgyvendintais projektais leis lengviau įsivaizduoti, kaip atrodys viena ar kita plytelių spalva.

Lietuvoje per savo gyvavimo laiką įmonė padėjo įsigyti svajonių namo fasadą daugiau nei 12 tūkst. klientų.

klinkera logo

Svajonių namą kurkime kartu!

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai