Top Baneris

Klaipėdoje netrukus baigs Danės skvero rekonstrukciją

2022 kovo 7 d.
danes skveras
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Porą metų trukusi Danės skvero rekonstrukcija jau baigta, tvoros pašalintos, kovo pabaigoje miestiečių laukia oficialus atidarymas. 

„Klaipėdos miesto savivaldybė nusprendė pašalinti Danės krantines ir šalia esančio skvero teritoriją juosiančias tvoras ir taip patenkinti nekantriausių klaipėdiečių smalsumą. Taip padaryti nuspręsta įvertinus, kad nebėra būtinybės sudaryti kliūtis patekti į jau sutvarkytą teritoriją miestiečiams, kurie, nepaisydami rangovo iki oficialaus Danės skvero atvėrimo visuomenei paliktų tvorų, atkakliai į ją brovėsi per užtvarus“, – pranešė Klaipėdos miesto savivaldybė. 

„Oficialiai atidaryti Danės skverą visuomenei planuojama kovo pabaigoje. Apie tai bus paskelbta iš anksto“, – informavo ji.

Danės krantinių ir skvero rekonstrukcija prasidėjo prieš porą metų, 2020-ųjų sausį. Tai vienas didesnių ir svarbesnių pastaruoju metu Klaipėdos miesto savivaldybės įgyvendinamų projektų. Jam buvo skirta 10,7 mln. eurų.

Skveras bei Danės krantinės nuo pat Biržos tilto visiškai pasikeitė. Tikimasi, kad tai taps miestiečių ir Klaipėdos svečių mėgstama laisvalaikio praleidimo erdve, kurioje driekiasi parkas, šiuolaikiškas fontanas su projekcinėmis vaizdo instaliacijomis, nedidelė  scena pradedančiųjų atlikėjų pasirodymams, moderni terasa.

Atnaujintame skvere nemažai erdvės skirta vaikams, jiems skirti interaktyvūs žaidimai, riedutininkų parkas, laipynės ir kt. Parkas skirtas poilsiui bei iškyloms. Numatyta vieta, kur bus įrengta lauko kavinė.

Danės skvere nusidrieks ir simbolinė laiko juosta, kuri įprasmins miesto istoriją.

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]
Conteh

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video