Top Baneris

Klaipėdoje statomas dar vienas socialinis daugiabutis (2)

2019 gruodžio 9 d.
klaipedoje statomas dar vienas naujas daugiabutis socialinio busto gyventojams 5dee2f3d34b8e
Tai bus trečiasis naujas socialinis daugiabutis, pastatytas Klaipėdoje per nepriklausomybės laikotarpį. (Klaipėdos m. sav. nuotr.)

Sunkiai besiverčiantiems klaipėdiečiams skirtas namas pradedamas statyti Rambyno g. 14A. Šiandien, gruodžio 9 d., į naujo daugiabučio pamatus įbetonuota simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms.

„Pastačius naują socialinį daugiabutį, naujus būstus galėsime pasiūlyti keturioms dešimtims šeimų arba vienišų asmenų. Tai bus trečiasis naujas socialinis daugiabutis, pastatytas Klaipėdoje per nepriklausomybės laikotarpį“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Naujas socialinis daugiabutis bus 5 aukštų su rūsiu, jame planuojama įrengti 40 butų – 20 vieno kambario ir tiek pat dviejų kambarių. 8 butai pirmajame pastato aukšte bus pritaikyti asmenims su judėjimo negalia ir šeimoms, kuriose yra tokių asmenų.

Statybos darbus atlieka savivaldybės skelbtą viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Eikos statyba“. Darbai turi būti atlikti per 14 mėnesių. Sutarties vertė – 2 640 585 Eur, 1 927 666 Eur skirta iš ES lėšų, likusi suma – savivaldybės biudžeto lėšos.

Šių metų vasarą naujas socialinis daugiabutis buvo atidarytas Irklų g. 1. Jame yra 36 butai, 9 iš jų pritaikyti asmenims su judėjimo negalia. Dar vienas socialinis daugiabutis Klaipėdoje buvo pastatytas 2007 metais. Jame yra 90 butų.

Iš viso Klaipėdos miesto savivaldybė turi 552 socialinius būstus, tačiau paklausa išlieka didelė. Turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąraše yra įrašyti 645 asmenys ir šeimos, kuriems socialinis būstas yra nuomojamas eilės sąraše tvarka. Dar 30 asmenų ir šeimų yra įrašyti į turinčių teisę į šią paramą išimties tvarka apskaitą. Socialinio būsto fondas pildomas ne tik statant naujus namus, bet ir perkant rinkoje esančius senesnės statybos butus. Šiuo metu vyksta procedūros dėl 7 butų pirkimo.

Komentarai
 • Fotbollströjor Butik

  2020-03-15, 19:14  

  Oliver fotbollströjor barn, fotbollströjor med eget
  namn,fotbollströjor med eget tryck billigt,målvaktströja fotboll barn,juventus fotbollströjor,matchtröja leksand
  Fotbollströjor Butik. DVQMi

 • Køb Fodboldtrøjer

  2020-03-15, 10:47  

  Weldon danmark kasper schmeichel fodbold2020, danmark kasper
  schmeichel landsholdstrøje 2020, danmark kasper schmeichel hjemmebanetrøje
  børn Køb Fodboldtrøjer,danmark KateB