Top Baneris

Klaipėdoje buvęs „Elektromarkt“ pastatas pavirs daugiafunkciniu kompleksu

2020 gruodžio 3 d.
helios2
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto vystytoja UAB „Stanvara“, priklausanti įmonių grupei „Helios Group“, investuoja Klaipėdoje ir ruošiasi rekonstruoti bendrovei priklausantį komercinį pastatą Taikos pr. 56, priešais Klaipėdos Akropolį, klaipėdiečiams žinomą kaip „Elektromarkt“.

„Nuo pastato atidarymo 2004-aisias stipriai keitėsi Nuomininkų lūkesčiai, poreikiai, erdvės traukėsi, o racionalumas tapo norma. Pastebime, kad ne vienerius metus skirtingose vietose išsidėsčiusios veiklos funkcijos konsoliduojasi po vienu stogu. Tai svarbu trumpinant gamybos, logistikos grandines, didinant konkurencingumą ir gerinant pirkėjų patirtį ir, žinoma – galutinę kainą.

interjerasheliosklaipeda 2

„Atsisveikinus su ilgamečiu pastato nuomininku atėjo tinkamas laikas pokyčiams – projektuojamame daugiafunkcinės paskirties pastate (angl. „stock office“) po vienu stogu tilps prekybai, biurui, sandėliavimui ir gamybai pritaikytos patalpos. Įprastai įmonės ieško kompromisų – renkasi biurą be sandėlio, prekybinės salės ar pan. bet daugiafunkciniai kompleksai tai keičia iš esmės. Mūsų privalumas – centrinė miesto dalis, puikus matomumas ir 230 vietų automobilių parakvimo aikštelė. Neabejojame, kad projektas bus patrauklus smulkioms ir vidutinėms įmonėms“, – sakė bendrovės komercijos vadovas Nerijus Pudžiuvelis.

„HELIOS KLAIPĖDA“ pirmuoju etapu, kuris prasidės 2021 m. II/ketv., bus atnaujinta 3 000 kv.m. patalpų pirmajame aukšte, iš jų bus suformuota 11 skirtingų dydžių patalpų su atskirais įėjimais. Patalpų plotas 150-300 kv.m., tačiau jos nesunkiai apjungiamos. „Rezervuota apie 25% ploto, nors apie projektą dar kalbame pusę lūpų“, – teigė pašnekovas.

dieninis heliosklaipeda

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video