Top Baneris

Klaipėdiškių planuose – baseinas ir ledo arena

2017 sausio 26 d.
pixabay.com nuotr.
pixabay.com nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Praėjusių metų pabaigoje uostamiestyje pasirašyta ypač aktualaus ir laukiamo naujojo miesto baseino (50 metrų) su sveikatingumo centru rangos darbų sutartis. Pagerinusi sąlygas plaukikams, Klaipėdos miesto savivaldybė puoselėja planus uostamiestyje statyti ir ledo areną. Šiems planams pritaria ir ledo ritulininkus vienijančios asociacijos atstovai. Jų teigimu, tokio objekto poreikis Klaipėdoje tik didėja, mat Klaipėda kartu su Vilniumi – šioje srityje lyderiaujantys miestai, tad ir sportuojančiųjų skaičius nuolat auga. Ledo ritulininkų lūkestis – dviejų aikštelių kompleksas su administracinėmis patalpomis.

Anot Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino, su savivaldybės specialistais šis klausimas jau yra aptartas, tinkamiausia vieta tokiam objektui būtų Paryžiaus Komunos gatvėje, sklype, kuriame anksčiau veikė Klaipėdos miesto vandenvietė.

„Šioje vietoje yra pakankamai didelis sklypas, kurį galėtume skirti visuomeninės paskirties objektų statyboms. Kartu čia galėtų atsirasti ne tik ledo arena, bet ir rankininkams bei krepšininkams skirta treniruočių salė. Tokio objekto poreikis taip pat labai jaučiamas. Kitoje pusėje gatvės yra futbolo mokykla, kuri netrukus bus nugriauta ir statoma iš naujo. Visus planus įgyvendinus, vienoje vietoje būtų sukurta nemaža sportininkų reikmėms tarnausianti bazė“, – sako S. Budinas.

Statant ledo areną Klaipėdos miesto savivaldybė ruošiasi eiti koncesijos keliu – areną statytų privatus investuotojas, o miestas per kelis dešimtmečius šį objektą išsipirktų. Artimiausi savivaldybės darbai – parengti koncesijos sutarties sąlygas ir paskelbti konkursą koncesininkui parinkti. Tą planuojama padaryti dar šiais metais.

Ledo arenos statybos yra įtrauktos į 2017–2019 metų Klaipėdos miesto savivaldybės strateginės veiklos planą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video