Top Baneris

„Kitoniškai“: subtilu ir funkcionalu (3)

2019 rugpjūčio 16 d.
„Hilton Garden Inn“, „Kitoniškai“
Evgenios Levin nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nedidelė, tačiau solidžią patirtį sukaupusi bendrovė „Kitoniškai“ pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina rankų darbo originalius miegamojo baldus, gaminius vonios bei vaikų kambariams, virtuvei bei stumdomąsias spintos duris. Dar vienas svarbus veiklos baras – išskirtiniai viešbučių interjerai.

Tarptautinio viešbučių tinklo „Hilton Garden Inn“ viešbutis – pirmasis Lietuvoje, prie kurio interjero solidžiai prisidėjo ir „Kitoniškai“ komanda. Iki tol ji patirtį kaupė gamindama „kitoniškus“ baldus viešbučiams, biurams, kavinėms bei restoranams Norvegijoje.

Penkių aukštų „Hilton Garden Inn“ viešbučio sienos poilsio zonose apdailintos medienos plokštėmis, įspūdingai atrodo ir iš laminuotos medžio drožlių plokštės bendrovės „Kitoniškai“ pagaminti balti skydai su žalvario detalėmis, už kurių paslėptas funkcionalus apšvietimas.

Kone daugiausia lankytojų dėmesio sulaukia masyvi žalvarinė apšvietimo instaliacija virš registratūros stalo. Šią žiemos sodu pavadintą instaliaciją pagal interjero architekčių sumanymą taip pat pagamino „Kitoniškai“ komanda.

Evgenios Levin nuotr.

Evgenios Levin nuotr.

Gavę projektą specialistai diskutavo, kaip jį įgyvendinti: kokias detales naudoti, kaip jas tvirtinti, kad jungtys būtų kuo mažiau pastebimos. Iš Vokietijos atkeliavusi kelių kilometrų ilgio žalvario juosta buvo karpoma, detalės virinamos ir kabinamos palubėje. „Buvo detalių, kur reikėjo gerai pasukti galvą, kaip padaryti, kad kuo mažiau matytųsi papildomų tvirtinimų. Žalvaris pastaruoju metu populiarėja net ir individualiuosiuose namuose, čia gausėja žalvarinių detalių ar žalvario imitacijos“, – pasakojo bendrovės vadovas Aurimas Stanaitis.

Nestandartinius baldus gaminanti įmonė turi įsirengusi ir suvirinimo cechą, kuriame suvirinamos metalinės, aliuminio, žalvario, nerūdijančiojo plieno konstrukcijos. Jei baldas su integruotu metalu – „Kitoniškai“ komanda jį pagamina nuo pradžios iki galo.

Nemažai nestandartinių baldų, metalinių konstrukcijų iškeliauja į Norvegijos rinką, tačiau „Kitoniškai“ komanda išskirtinius projektus noriai įgyvendintų Lietuvoje, bendradarbiaudama su architektais ir interjero dizaineriais.

Kalbėdamas apie pirmąjį „Hilton Garden Inn“ viešbučio projektą Lietuvoje, A. Stanaitis patvirtino – šiame projekte, kuriame viskas apgalvota iki smulkmenų ir kur net menkiausiai detalei skirta itin daug dėmesio, visus darbus jo vadovaujama komanda atliko maksimaliai gerai.

Nestandartiniai baldai sudaro maždaug 70 proc. bendrovės darbų krepšelio, metalinės konstrukcijos – 30 proc.

www.kitoniskai.lt | „Facebook“„Instagram“

 RĖMĖJO TURINYS 

Taip pat skaitykite:

„Hilton Garden Inn“

Tarptautinio viešbučių tinklo ženklas Vilniuje

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuPasaulyje pripažintas viešbutis „Hilton Garden Inn“ Lietuvoje, nors ir nesunkiai atpažįstamas, bet dar demokratiškesnis ir drąsesnis. Bendrųjų viešbučio erdvių interjerą projektavusios įmonės „Jurta architektai“ architektės ne tik įveikė itin aukštą reikalavimų kartelę, bet ir ieškojo išskirtinių interjero idėjų, kad šis neatrodytų nuobodus ir beveidis, sykiu moderniai reprezentuotų Lietuvą. Interjere – aliuzija į Vilnių Viešbutis […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • .0

  2023-06-12, 23:44  

  Aurimas Stanaitis labai nepatikimas meistras. Pasiima užsakymus kurių nesugeba padaryti kelis menesius, jo visuomet reik ieškoti,o galų gale darbas nepadarytas ir reik prašyt kad grąžintų pinigus.

 • Margarita Krikščiūnienė

  2022-07-23, 11:10  

  Labai nepatikimas žmogus.

 • Margarita Krikščiūnienė

  2022-07-23, 11:08  

  Aurimas Stanaitis yra labai nepatikimas žmogus. Nemoka organizuoti darbų, nebaigęs vieno objekto, imasi kitų, todėl ankstesni darbai lieka neužbaigti, o jų užbaigimas dėl įvairių priežasčių visą laiką atidėliojamas. Panašu, kad ir su pinigais nemoka tvarkytis, nes visą laiką skolose. Paima pinigus neva už medžiagas ir dingsta.

Rekomenduojami video