Top Baneris

„Kingspan“ produktų linija „Therma“ – tvaresnių sprendimų įgyvendinimui

2023 kovo 1 d.
kingspan therma produktai
Pasidalykite straipsniu

Pasaulinė izoliacijos ir pastatų atitvarų sprendimų lyderė „Kingspan“ žengė dar vieną žingsnį tvarumo link „Therma“ produktams parengtos poveikio aplinkai deklaracijos (angl. Environmental Product Declaration – EPD). Šiuose tarptautiniu mastu pripažįstamuose dokumentuose bendrovė pateikia išsamią informaciją apie savo produktų linijos „Therma“ gamybos ciklo poveikį aplinkai ir žmogui.

„Tvarumas visuomet yra svarbiausias „Kingspan“ veiklos prioritetas. Nuolat siekiame kurti ir gaminti pažangius gaminius, darančius mažesnį poveikį mūsų planetai ir žmonijai. Tarptautiniu dokumentu sertifikuoti „Therma“ gaminiai – aukštos kokybės PIR izoliacijos – padeda mūsų klientams kurti tvaresnę gyvenamąją aplinką“, – sako Maija Toivonen, „Kingspan Insulation“ techninės priežiūros vadovė.

„Kingspan“ produktų linija atitinka tarptautinius standartus

Produkto poveikio aplinkai deklaracija (EPD) – tai tarptautiniais standartais paremtas dokumentas, kuris nurodo gaminio ar paslaugos daromą poveikį aplinkai. Ši deklaracija formuojama gyvavimo ciklo vertinimo (angl. Life Cycle Assessment – LCA) skaičiavimais.

EPD apima keletą poveikio aplinkai kategorijų, viena jų – gaminių poveikis klimato kaitai. Kalbant apie pastato gyvavimo ciklo metu išskiriamą anglies dioksido kiekį, didžiausia jo dalis išskiriama statybinių medžiagų gamybos metu ir eksploatuojant pastatą. 

„Kingspan“ deda visas pastangas, kad sumažintų savo gaminių daromą poveikį aplinkai. Bendrovė jau 10 metų įgyvendina tvarumo programą „Planet Passionate“. Vykdydama šią programą, įmonė pasiryžusi sumažinti savo medžiagų gamybos metu išsiskiriančio anglies dioksido kiekį iki mažiausio lygmens ir perpus sumažinti anglies dioksido kiekį pirminėje tiekimo grandinėje.

Sužinokite daugiau apie šią programą.

Sertifikuoti „Therma“ gaminiai

Mažina neigiamą poveikį aplinkai 

EPD dokumentą turinčių produktų naudojimas leidžia siekti, kad pastatai būtų vis labiau neutralūs anglies dioksidui, laikytis teisės aktų bei gauti kreditų ekologiškų pastatų sertifikatams. Naudojant „Kingspan“ izoliacinius gaminius galima sumažinti energijos suvartojimą pastate, sutaupyti ir prisidėti prie aplinkos tausojimo. 

„Aplinkos saugojimas yra svarbi „Kingspan“ vizijos dalis. Mūsų gaminių naudojimas padeda sumažinti anglies dioksido išmetimą, nes jie pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis. Jos taip pat suteikia galimybę statyti plonesnes konstrukcijas, sumažinant kitų statybinių medžiagų kiekį bei mažinant atliekas. Visa tai lemia mažesnį CO2 pėdsaką planetoje“, – sako Maija Toivonen ir priduria, kad tai yra svarbus įmonės tvarios veiklos rinkoje tikslas.

EPD deklaracijos parengtos „Therma“ produktų linijai, gaminamai visose įmonės gamykloje žemyninėje Europoje. Dokumentai pateikiami prie kiekvieno gaminio. Daugiau apie „Therma“ gaminius.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video