Top Baneris

Ketinantiems statyti ar renovuoti stogą – geriausias metas įsigyti medžiagas

2020 balandžio 21 d.
Ruukkii nuotr.
„Ruukki“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Dėl šiltos žiemos šiemet gerokai anksčiau prasidėję statybų ir renovacijos darbai nestoja ir karantino metu. Suomiškų plieninių stogo dangų gamintojo, „Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas patikino, kad šiuo metu stogų pirkimo sumažėjimo nepastebi ir papasakojo kaip bendrovė veikia karantino sąlygomis.  

Kokią įtaką Lietuvoje paskelbtas karantinas daro stogų statybos ir prekybos veiklai?

Karantino metu „Ruukki“ stogų dangos skaičiuojamos, gaminamos, parduodamos ir pristatomos kaip ir iki šiol. Vienintelis skirtumas, kad šiuo metu negalima atvykti į prekybos vietas ir apžiūrėti stogų ekspozicijų gyvai. Tačiau visi mūsų darbuotojai ir „Ruukki“  prekybos atstovai dirba pilnu pajėgumu, nuotoliniu būdu, tad pasikonsultuoti, išsirinkti sau labiausiai patinkančią stogo dangą, aptarti kainų variantus, užsisakyti, apmokėti sąskaitą ir t.t., galima ir bekontakčiu būdu. Viskuo pasirūpins „Ruukki“ pagal jūsų stogo matmenis pagamins stogo dangą, sukomplektuos reikiamus priedus, viską saugiai supakuotą savo transportu pristatys tiesiai jums į kiemą. Visa komunikacija su klientais ir prekių iškrovimas, perdavimas vykdomi bekontakčiu būdu. Beveik visa mūsų stogų produkcija atvyksta iš Estijos, Suomijos ir Švedijos gamyklų, tad pasienyje sunkvežimiai taip pat ilgam neužtrunka, o Lenkijos pasienio kirsti nereikia. „Ruukki“ labai atsakingai laikosi visų karantino nurodymų, taiko visas rekomenduotas apsaugos priemones ir rūpinasi,  kad užtikrintų savo klientų bei darbuotojų saugumą. Kol kas jokio pirkimų sumažėjimo nepastebime, nes tiems, kas planavo stogo statybą ar renovaciją, stogų dangas pristatome laiku, kaip ir iki šiol.

Ką patartumėte svarstantiems renovuoti, pasikeisti stogo dangą?

Viena iš „Ruukki“ vertybių žmogaus saugumas ir sveikata, tad palaikome ir stengiamės paskatinti ivairias su sveikata susijusias iniciatyvas. Pavyzdžiui, kasmet kaimo gyventojams, dalyvaujantiems asbesto keitimo programoje, siūlome specialias nuolaidas. Ne išimtis ir šis pavasaris. Beje, paraiškos 2020 m. asbesto keitimo programai yra renkamos iki gegužės mėnesio pabaigos. Dūlančio asbestinio šiferio dalelės yra labai pavojingos, ir ilgainiui, net ir po kelių dešimtmečių, gali sukelti plaučių vėžį ar kitas kvėpavimo takų ligas. Deja, ir šiuo metu siaučiantis koronavirusas, ir įvairios gripo atmainos pavojingiausios tiems, kas turi susilpnėjusį imunitetą, plaučių, ar kitų kvėpavimo takų problemų. Taigi asbesto šalinimo programa Lietuvoje – unikali galimybė ir išvengti sveikatos bėdų ateityje, ir tuo pačiu atnaujinti savo sodybą, bei ženkliai pakelti savo nekilnojamo turto vertę. Programos dalyviai, pasinaudoję mūsų specialiais pasiūlymais ir valstybės parama, turi galimybę sutaupyti iki 50-60 % išlaidų stogo medžiagoms. Beje, visų kaimyninių šalių gyventojai su dideliu pavydu žiūri į Lietuvoje vykdomą asbesto šalinimo kampaniją, sako, kad tikrai tokia proga pasinaudotų. Tačiau ten niekas tokių kompensacijų nesuteikia, tad žmonės moka pilną kainą, kad tik atsikratyti kenksmingo šiferio.

Kokie produktai šiuo metu aktualiausi?

„Ruukki“ stogo dangų ir produktų stogams asortimentas išties platus. Galime pasiūlyti įvairių profilio raštų ir spalvų plienines stogų dangas, lietvamzdžių sistemas, stogo plėveles, pakalimų profilius, skardos lankstinius ir daug kitų stogo priedų. Esant itin skubiam atvejui, tarkim vėtrai apgadinus stogą, tiesiog ar norint dangą susimontuoti pačiam, siūlome rinktis „Ruukki Finnera” stogo dangą, kuri yra gaminama nedideliais lakštais, nuolat palaikoma vietiniuose sandėliuose, ant palečių. Tokią dangą lengva transportuoti, užkelti ant stogo ar net susimontuoti pačiam. Tačiau imantis darbų, pirmiausiai būtina susipažinti su produkto montavimo instrukcija. Visas stogų montavimo instrukcijas internete galima atsisiųsti el. forma, adresu: www.ruukki.lt/dokumentacija.

Na, o pasinaudojus „Ruukki“ interneto svetainėje esančiu stogo dizaino parinkimo ir derinimo įrankiu, kurį klientas ras adresu www.ruukki.lt/dizainas, galima lengvai ir greitai pamatyti kaip vienas ar kitas stogo dangos raštas ar spalva derėtų prie Jūsų namo fasado spalvų, aptarti su šeimos nariais įvairius variantus.

Ar šiemet nukeltos ar atšauktos statybų parodos nesutrukdė Jums į Lietuvos rinką pateikti naujienų?

Be abejo, gaila, kad praradome galimybes pademonstruoti savo naujausius gaminius gyvai, parodų metu. Tačiau stengiamės išnaudoti visas skaitmenines priemones, informuojame savo prekybos atstovus, stogdengius ir klientus apie tai. Kaip ir kasmet, šiemet Lietuvos rinkai pristatome keletą itin pažangių produktų. Pavyzdžiui, šį pavasarį „Ruukki“ stogų asortimentą papildė nauja „click“ valcais jungiama „Classic M“, ir modulinė, t.y. nedideliais lakštais parduodama čerpinio profilio danga „Frigge“, unikaliais produktais papildytas ir stogo saugos elementų asortimentas: www.youtube.com/watch?v=Ia78TmwvA2s.

ruukki

Nauji „Ruukki SafeGrip“ stogo saugos elementai užtikrina 100% geresnį sukibimą net ir drėgnu oru. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga.

Naujieji „Classic M“ stogo lakštai yra mikroprofiliuoti per visą lakšto plotį, t.y. su išilginėmis 8 mm bangelėmis. Ši naujovė suteikia lakštams daugiau tvirtumo, standumo, matiškumo, pagerina viso stogo išvaizdą.

wdw

„Ruukki Classic M“ stogo danga dėl mikrobangelių bus tvirtesnė, lygesnė. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga.

Kadangi mikroprofiliavimo bangelės yra gan smulkios, pastebimos tik priėjus arčiau toks stogas ar fasadas puikiai tiks ir klasikinio, ir modernaus stiliaus mėgejams. Beje, pastaruoju metu sparčiai populiarėja tendencija „Classic“ dangas naudoti ir kaip fasadų apdailą.

Modulinių stogo dangų segmente, naujoji „Frigge“ lakštų konstrukcija, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų. Dėl didelio atramos į grebėstus paviršiaus ploto, lakštų pažeidimo rizika montavimo metu sumažinta iki minimumo.

Kaip kontaktuojate su klientais ir kokius papildomus instrumentus naudojate palaikyti ryšį su jais?

Su kiekvieno regiono stogų pirkėjais komunikuojame telefonu ir elektroniniais laiškais.  „Ruukki“  prekybos ir partnerių tinklas yra išties platus. Lietuvoje yra per 140 prekybos vietų, kur klientai gali įsigyti „Ruukki“ stogus, difuzinę stogo plėvelę, lietvamzdžių sistemas ir kitus „Ruukki“ stogo priedus. Dalis jų turi ir vietinius sandėlius. Artimiausių ar patogiausių Jums prekybos atstovų kontaktų sąrašą galima rasti internete, adresu www.ruukki.lt/igaliotieji-atstovai, arba paskambinus į „Ruukki“  nemokamu telefonu 8-800-11111.

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video