Top Baneris

Kelionės po kultūros ir gamtos paveldo objektus – išmaniai

2016 rugsėjo 12 d.
Ūkio ministerijos nuotr.
Ūkio ministerijos nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Po kelerių metų po Lietuvą bus galima keliauti įdomiais takais: žvalgytis po didikų Lietuvą, žygiuoti Nemuno ar Pamario švyturių keliais, grožėtis tarpukario architektūros taku.

Jau nuo liepos pabaigos 24 projektų vykdytojai įgyvendina projektus pagal LVPA administruojamą Europos Sąjungos (ES) priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“.

Priemonės tikslas – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų, esančių prioritetiniuose turizmo plėtros regionuose, lankomumą ir žinomumą elektroninės rinkodaros priemonėmis.

Vieni iš vykdytojų, Kretingos rajono savivaldybė, įgyvendina projektą „Bernardinų takais“. Takai ves per Bernardinų vienuolyno ansamblį Vilniuje, Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios pastatų kompleksą, Kretingos bernardinų vienuolyną ir Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios statinių kompleksą. Keliaujantieji būsimu taku galės užsukti ir į Lurdo grotą, J. Pabrėžos kapo koplyčią, kadangi šie objektai labai glaudžiai susiję su pranciškonų kultūra.

1933 metais, minint 75-ąsias Švč. Mergelės Marijos, Pranciškonų ordino globėjos, apsireiškimo Lurde metines, Lurdo grotos, Prancūzijoje esančios šventos vietos, atitikmens steigimu Kretingoje rūpinosi broliai pranciškonai. Jų dėka ir atsirado šis kultūrinis objektas, populiarinantis ne tik pranciškonų išpažįstamas idėjas bei mintis, bet taip pat brėžiantis tvarias sąsajas su Kretingos rajone jau esančiais pranciškonų kultūriniais paminklais.

Savivaldybė planuoja sukurti patrauklią, modernią ir funkcionalią „Bernardinų takų“ objektus viešinančią interneto svetainę ir kitas elektroninės rinkodaros priemones: videodienoraštį, fotonuotraukų banką, žaidimą / programėlę, kurios didins objektų žinomumą. Taip pat bus vykdomos reklaminės kampanijos, viešinančios tako objektus, bei sukurtas papildomas traukos elementas, skirtas objektams populiarinti. Šiuo projektu bus skatinama atvykti daugiau turistų.

LVPA inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video