Top Baneris

Kelininkų darbą bus galima stebėti internete

2016 lapkričio 15 d.

Kaip ir kasmet, prasidėjus žiemai, vairuotojai ima aktyviai diskutuoti – užklupo ar ne kelininkus netikėta žiema. Kad tokių diskusijų neliktų, nuo šiandienos, lapkričio 15 dienos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos tinklapyje „eismoinfo.lt“ vairuotojai galės stebėti žiemos priežiūros mechanizmų darbą valstybinės reikšmės keliuose. Informacija surenkama iš žiemos priežiūros mechanizmuose įmontuotų telemetrinių įrenginių, apdorojama Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje ir kas valandą atnaujinama svetainėje „eismoinfo.lt“. Žemėlapyje bus teikiama informacija apie realiu metu vykstančius bei pastarąją parą valstybinės reikšmės keliuose atliktus darbus.

Svetainėje „eismoinfo.lt“, išskleidus žemėlapio sluoksnius bei pažymėjus sluoksnį – „Priežiūros mechanizmai“, bus matoma, kuriuose kelių ruožuose ir kokie mechanizmai dirba. Mėlyna, oranžine arba violetine spalvomis nubrėžtos trajektorijos rodys barstytuvų, traktorių ar autogreiderių judėjimą valstybinės reikšmės keliuose.

Svetainėje „eismoinfo.lt“ taip pat pateikiama informacija apie valstybinės reikšmės kelių priežiūros tvarką žiemos metu bei papildomame žemėlapio sluoksnyje „Kelių žiemos priežiūros lygiai“ galima pasitikrinti, kokiam priežiūros lygiui priklauso dominantis kelio ruožas.

Komentarai