Top Baneris

Keičiamas PAROC® prekinio ženklo profilis žymi naują erą

2018 spalio 17 d.
Paroc
Pasidalykite straipsniu

Mūsų jaudinanti kelionė, tapus „Owens Corning“ dalimi, jau prasidėjo, ir dabar žengiame pirmuosius žingsnius, kurdami savo ilgalaikės ateities viziją.

PAROC® yra stiprus prekės ženklas, todėl mes ir toliau skleisime savo produktus bei sprendimus su jau įprastu, gerai žinomu ir populiariu raudonos-baltos spalvos dryžių įvaizdžiu.

Kartu norime pažymėti naujo mūsų istorijos laikotarpio pradžią ir pranešti, kad nuo šiol esame „Owens Corning“ bei jų pasaulinio izoliacijos verslo dalis.

Pamažu, nuo spalio mėnesio, pradėsite pastebėti mūsų naują logotipą, atnaujintas pakuotes ir naują komunikacinę medžiagą, kuri susies PAROC® prekės ženklą su „Owens Corning“ bei leis mums vykdyti nuoseklią komunikaciją visoje grupėje.

Tikime, kad mūsų atnaujintas prekės ženklo profilis taps stipria naujojo energiškai efektyvios ir nedegios akmens vatos izoliacijos įvaizdžio dalimi.

Mūsų izoliacinės medžiagos bei sprendimai ir toliau teiks išskirtinumo jūsų verslui, o mes tikimės tolesnio augimo kartu su jumis.

Apie „Paroc“

„Paroc“ yra vienas iš pirmaujančių Europos gamintojų, siūlančių energiją taupančios ir ugniai atsparios izoliacijos sprendimus. Mūsų verslo pagrindas yra orientacija į klientus ir rinką, nuolatinės naujovės, pelningas augimas ir tvari plėtra. Mūsų misija – išlikti novatoriškais ir patikimais partneriais savo klientams, dirbantiems statybų sektoriuje ir kuriantiems tvarią aplinką.

Mūsų prekės ženklu PARAFON® žymimas platus akustinių plokščių, pakabinamųjų lubų ir sienų sprendimų asortimentas, kurį naudojant galima sukurti malonią darbo ir gyvenamąją aplinką su gera patalpų akustika.

PAROC® prekės ženklu žymimas platus produktų ir sprendimų asortimentas, apimantis visų tipų tradicinę pastatų izoliaciją, techninę izoliaciją ir laivų izoliaciją. Mūsų produkcija gaminama Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje. 2017 m. „Paroc“ grynojo pardavimo apimtis sudarė 411 mln. eurų, o bendrovėje dirbo 1 840 žmonių. „Paroc“ yra „Owens Corning“ dalis. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.paroc.com

Apie „Owens Corning“

„Owens Corning“ (OC Niujorko VP biržoje) kuria, gamina izoliaciją, stogo dangą ir stiklo pluošto kompozitus bdi jais prekiauja. Visame pasaulyje dirbantys ir žmonių interesų paisantys bendrovės verslo padaliniai užima pirmaujančias pozicijas rinkose ir, naudodamiesi savo medžiagų, gamybos ir statybų mokslo srities kompetencija, kuria produktus ir sistemas, padedančias taupyti energiją ir didina komercinių ir gyvenamųjų pastatų komfortą. Armuoto stiklo verslo padalinys suteikia bendrovei galimybę gaminti tūkstančius lengvesnių, tvirtesnių bei patvaresnių gaminių. Bendrovės „Owens Corning“ darbuotojai ir produktai padeda padaryti pasaulį geresniu. Tolede (Ohajo valstija) įsikūrusios bendrovės „Owens Corning“ apyvarta 2016 m. siekė 5,7 mlrd. JAV dolerių. 37 pasaulio šalyse esančiuose bendrovės padaliniuose dirba apie 19 000 žmonių. Bendrovė jau 63 metus iš eilės užimą vietą tarp didžiausių bendrovių sąraše „Fortune 500“®. Daugiau informacijos rasite internete, adresu www.owenscorning.com

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video