Top Baneris

Kėdainiuose iškilo šunų ir kačių ėdalo gamykla (8)

2020 liepos 16 d.
DJI 0269
Pasidalykite straipsniu

Kėdainių Laisvojoje ekonominėje zonoje baigta statyti nauja 4500 m2 ploto šunų ir kačių ėdalo gamykla. Gegužės 27 dieną šio pramonės komplekso užsakovui, UAB „Kormotech“ buvo išduotas statinių statybos užbaigimo aktas, o liepos 16 dieną vyksta oficialus pastato atidarymas. Statybos valdymu ir statybos užbaigimo procesu rūpinosi inžinerinio projektavimo ir konsultacijų bendrovė „Baltic Engineers“.

„Maisto pramonės pastatai turi savo projektavimo ir įrengimo specifiką, jiems keliami aukšti higienos reikalavimai. Mūsų komandai teko valdyti proceso dalyvius, turinčius labai skirtingą patirtį, ne visuomet susidūrusius su tokių pastatų statyba. Tačiau iššūkiai buvo sėkmingai įveikti – laiku atlikus pakeitimus ir paruošus namų darbus statybos užbaigimo procesas ėjosi tikrai sklandžiai“, – teigia UAB „Baltic Engineers” generalinis direktorius Darius Kvedaras.

Anksčiau jau skelbta, kad beveik dviejų hektarų dydžio sklype buvo suprojektuoti trys maisto pramonės komplekso korpusai – administracinis, gamybinis ir katilinės. Planuojama, kad gamykloje dirbs apie 20 administracijos ir 70 gamybos darbuotojų, kurie per metus pagamins ir supakuos net 20 tūkst. tonų drėgno, konservuoto maisto skirto naminiams gyvūnams. Didelė gamybos proceso dalis bus automatizuota dėl modernios įrangos iš Vokietijos ir Danijos.

DJI 0283

„Kormotech“ užima 61 vietą tarp TOP100 gyvūnų ėdalo gamintojų. Įmonė eksportuoja savo produkciją į 30 šalių, tokių kaip Prancūzija, Estija, Olandija, Slovėnija ar Lenkija. Ukrainos rinkoje ši kompanija yra gyvūnų ėdalo pardavimų lyderė.

„Baltic Engineers“ yra ilgametę vietinę ir tarptautinę patirtį turinčių profesionalių inžinierių komanda, teikianti teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas. Įgyvendinusi daugiau nei 300 įvairių inžinerinių sričių projektų įmonė užsitarnavo patikimo ir profesionalaus partnerio vardą. Įmonės specialistai dirba naudodami 3D erdvinio modeliavimo programas BIM (Building Information Modeling), atlieka poveikio aplinkai vertinimą pagal BREEAM, yra įsidiegusi ISO kokybės valdymo standartą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Dalia

    2024-02-05, 22:53  

    Sveiki,ar yra galimybe isidarbinti,aciu.

Rekomenduojami video