Top Baneris

Kėdainiuose įlūžo tiltas per Nevėžį

2023 sausio 31 d.
Įgriuvo tiltas per Nevėžį
T. Biliūno/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

  • Tiltą per upę buvo ruošiamasi tvarkyti.
  • Įtariama, kad tiltas įgriuvo dėl juo važiavusio sunkiasvorio transporto, kurio masė viršijo nustatytą ribojimą.

Įlūžus sijai uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Šis tiltas buvo įvertintas kaip blogos būklės ir kurį laiką buvo apribota leistina masė iki 20 tonų. Tiltą buvo ruošiamasi tvarkyti.

Praėjusių metų gruodį pasirašyta sutartis dėl projektavimo, skelbiama pranešime spaudai. 

Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ antradienį, apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva.

Šio tilto stebėseną AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai vykdė nuolatos. Paskutinį kartą tiltas apžiūrėtas praėjusią savaitę.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija aiškinasi įvykio priežastis, viena galimų versijų – tilto sija galėjo būti pažeista dėl juo važiavusio sunkiasvorio transporto, kurio masė viršijo nustatytą masės ribojimą.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija kreipiasi į Kėdainių rajono savivaldybę, policiją dėl bendradarbiavimo siekiant nustatyti įvykio aplinkybes.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video