Top Baneris

Kėdainių LEZ teritorijoje – dar vienos statybos

2019 liepos 30 d.
Kėdainių LEZ
Pasidalykite straipsniu

Liepos 26 dieną informacinėje sistemoje „Infostatyba“ buvo pranešta apie Kėdainių Laisvojoje ekonominėje zonoje pradedamus statybos darbus. Čia iškils 4500 m2 ploto šunų ir kačių ėdalo gamykla į kurią UAB „Kormotech“ investuoja daugiau nei 6 mln eurų. Statybos valdytoju pasirinkta inžinerinio projektavimo ir konsultacijų bendrovė „Baltic Engineers“.

Beveik dviejų hektarų dydžio sklype iškils trys maisto pramonės komplekso korpusai – administracinis, gamybinis ir katilinės. Planuojama, kad ateityje gamykloje dirbs apie 20 administracijos ir 70 gamybos darbuotojų kurie per metus pagamins ir supakuos net 28 tūkstančius tonų drėgno, konservuoto maisto skirto naminiams gyvūnams. Didelė gamybos proceso dalis bus automatizuota modernios įrangos iš Vokietijos ir Danijos dėka.

„Užsienio investuotojai ieškojo pramonės statybose patyrusio, bet kuo labiau nepriklausomo statybų valdytojo. Mūsų komanda yra sukaupusi pramoninių pastatų projektavimo ir statybos valdymo patirtį dirbdama net keturiuose iš septynių Lietuvoje esačių LEZ zonų. Taip pat mes skiriame didelį dėmesį kokybei, bei skaidrumui todėl esame visiškai nepriklausomi nuo konkrečių rangovų ar statybinių organizacijų. Mūsų užsakovai gali būti tikri, kad greta turi kompetentingą ir patikimą konsultantą“, – sako Darius Kvedaras, UAB „Baltic Engineers” generalinis direktorius.

Statybas numatoma baigti jau 2020 metų pradžioje. Anksčiau skelbta, kad Kėdainių LEZ teritorijoj bendrovė „Baltic Engineers“ jau projektuoja ir pramonės milžinės „The Linde Group“ įgyvendinamą pramoninių dujų gamyklą.

„Kormotech“ yra vienu iš TOP-30 gyvūnų ėdalo gamintojų Europoje. Įmonė eksportuoja savo produkciją į 19 šalių, tokių kaip Prancūzija, Estija, Olandija, Slovėnija ar Lenkija. Ukrainos rinkoje ši kompanija yra gyvūnų ėdalo pardavimų lyderė.

„Baltic Engineers“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video