Top Baneris

Kėdainiai atranda neišnaudotą upių potencialą

2017 sausio 20 d.
Vidaus reikalų ministerijos nuotr.
Vidaus reikalų ministerijos nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Duotas startas Kėdainių miesto upių – Nevėžio ir Smilgos – prieigų sutvarkymo projektui įgyvendinti. Tikimasi, kad investicijos, skirtos viešosioms erdvėms atgaivinti, padidins ūkinių veiklų įvairovę, pritrauks naujų investicijų ir padės išsaugoti pagrindinių ūkio sektorių potencialą.

Įgyvendinant projektą bus rekonstruoti pėsčiųjų tiltai per Nevėžį ir Smilgos upę, sutvarkyta Nevėžio krantinė su prieplauka, čia esančios automobilių stovėjimo aikštelės bei pėsčiųjų-dviračių takai abiejų upių prieigose. Taip pat bus sutvarkyti du apleisti sklypai Radvilų gatvėje ir viešosios erdvės su stovėjimo vietomis Josvainių gatvėje.

Planuojama, kad įgyvendinus projektą bus sudarytos sąlygos vystytis įvairioms viešosioms paslaugoms ir didėti gyventojų užimtumui: upių krantinių prieigos ir tiltai, šalia krantinių esančios viešosios erdvės taps patrauklios laisvalaikiui leisti, poilsiui ir rekreacijai organizuoti bei didinti investicijas, susijusias su laisvalaikio, maitinimo bei panašių paslaugų teikimu.

Kėdainių rajono savivaldybės įgyvendinamam projektui „Kompleksiškas Kėdainių miesto upių prieigų sutvarkymas, sukuriant patrauklias viešąsias erdves bendruomenei ir verslui“ skirta bemaž 3 mln. eurų, iš kurių daugiau nei 2,7 mln. eurų – Europos Sąjungos (ES) fondų lėšos.

Vidaus reikalų ministerijos inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video