Top Baneris

Kauno rajone sparčiai atnaujinamos ugdymo įstaigos

2016 rugsėjo 4 d.
Kauno rajono savivaldybės nuotr.
Kauno rajono savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 1-ąją Kauno rajono mokyklos pasitiko kvepiančios dažais, suremontuotomis klasėmis, pagražėjusia aplinka. Domeikavos, Piliuonos, Čekiškės ir kai kurių kitų gimnazijų laukia dar didesni pokyčiai.

Domeikavos gimnazijoje ateityje turėtų iškilti priestatas, kuriame planuojama įrengti laisvalaikio salę ir technologijų kabinetus. Be to, visas gimnazijos pastatas bus apšiltintas. Statybininkai darbus žada pradėti jau šį mėnesį. Projekto įgyvendinimas kainuos 4,4 mln. eurų. Beveik 9 tūkstančius gyventojų turinčiai gyvenvietei šie darbai labai svarbūs, nes čia iki šiol nebuvo kultūros centro.

Domeikavos lopšelyje-darželyje taip pat išplėstos erdvės: pastatytas modulinio priestato antras aukštas, statinys sujungtas su darželio pastatu stikline galerija. Domeikava sparčiai auga, todėl savivaldybė yra parengusi naujo vaikų darželio „Kaladėlė“ projektą.

Pagražėjusia aplinka džiaugiasi Jonučių progimnazijos ir gimnazijos mokiniai. Ryškūs pokyčiai vyksta ir kaimyninėje Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje – čia veikia dvi išmaniosios klasės, gražėja aplinka. Prie Kulautuvos pagrindinės mokyklos taip pat šiuolaikiškai įrengtas priestatas.

Piliuonos gimnazija kol kas glaudžiasi ne visai ugdymo procesui pritaikytose patalpose, tačiau jau parengtas pastato rekonstrukcijos projektas, kuris, žadama, atitiks ne tik mokinių, bet ir visos bendruomenės poreikius. Atsinaujinimo laukia ir Čekiškės, Vandžiogalos gimnazijos.

Kauno rajono savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video