Top Baneris

Kauno priemiestyje – dar vienas gyvenamųjų namų kvartalas

2017 kovo 6 d.
„Jonučių namai“.<br>„Citus“ vizual.
„Jonučių namai“.
„Citus“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto vystytojas „Citus“ Kauno rajone šalia Garliavos, Jonučiuose II, pradėjo plėtoti naują gyvenamųjų daugiabučių kvartalą „Jonučių namai“. Bendrovė gyventojams pasiūlys šešis namus su 200 butų. Į projektą bus investuota 6,8 mln. eurų, pirmo daugiabučio statybų pabaiga suplanuota jau 2017 m. II ketvirtį.

Pasak bendrovės „Citus“ vadovo Mindaugo Vanago – „Jonučių namai“ bus pastatyti per rekordiškai trumpą laiko tarpą ir turės itin patrauklią kainą todėl, kad bendrovei nereikės statyti namų nuo pamatų.

„Mes atnaujiname užkonservuotas statybas, kurias 2008 metais buvęs NT vystytojas nutraukė dėl nepalankių sąlygų rinkoje. Džiaugiamės, kad pastatytos namų konstrukcijos buvo itin kokybiškai užkonservuotos, nuo to laiko jos buvo prižiūrimos ir saugomos. Tad baigti statybas mes planuojame palyginti greitai ir jau II ketvirtį rinkai pasiūlysime butus už itin patrauklias 29–57 tūkst. eurų kainas. Kvadratinio metro kaina prasidės tik nuo 626 eurų, butų plotai bus nuo 38 iki 75 kv. m“, – sakė „Citus“ direktorius Mindaugas Vanagas.

„Citus“ vizual.

Didelėje teritorijoje – mažai gyventojų

Nors „Jonučių namų“ kainos bus ekonominės klasės, butų ir aplinkos kokybė prilygs vidutiniam gyvenamojo būsto segmentui: keturaukščiai namai turės itin gerai sutvarkytas vaikų ir suaugusiųjų laisvalaikio zonas su vaikų žaidimų aikštelėmis, batutais, lauko teniso stalais, gultais, lauko treniruokliais, futbolo aikštele. Kvartalas bus apželdintas, jame užveistas vaismedžių sodas.

Atstumai tarp pastatų bus itin dideli, todėl dideliame plote gyvens palyginti mažas žmonių skaičius. Pirmų aukštų gyventojai turės privačius kiemelius, kurių dydis sieks iki 110 kv. m, o kituose aukštuose bus įrengti balkonai iki 13 kv. m ploto. Kvartalo teritorija bus aptverta, stebima vaizdo kameromis, butuose įrengtas ekonomiškas dujinis šildymas.

„Kiekviename mūsų vystomame projekte siekiame pirkėjui pasiūlyti bent 3 konkurencinius pranašumus, Jonučių atveju tai visapusiškai išplėtotos laisvalaikio erdvės, ekonomiškas šildymas ir viena žemiausių Kaune kvadratinio metro kainų“, – sako „Citus“ vadovas.

Jonučiuose kartu su nedidele pradine įmoka (nuo 4350 iki 8550 EUR) butai bus itin patrauklūs jaunoms šeimoms, kurios net nesvajojo apie naujo buto įsigijimą: čia nusipirkti butą ir mokėti paskolos įmokas kainuos bene dvigubai pigiau, nei nuomoti butą Kaune, kurio centrą iš „Jonučių namų“ bus galima pasiekti automobiliu per 15 min.

Planuojama, kad Jonučių projekto 1 kambario buto šildymas gali kainuoti apytiksliai iki 30 Eur/mėn., 2 kambarių buto – apie 38 Eur/mėn., 3 kambarių buto – apie 52 Eur/mėn.

Jaunoms šeimoms bus sudarytos visos sąlygos netoli esančioje Garliavoje ugdyti vaikus, naudotis maitinimo įstaigų, parduotuvių, sveikatos įstaigų paslaugomis.

„Citus“ vizual.

Pritaikyta rinkoje jau įvertintų projektų patirtis

„Jonučių namuose“ pritaikysime sukauptą geriausią patirtį vystant kitus itin sėkmingus, net aukščiausios klasės projektus – „Karaliaučiaus slėnį“ Vilniuje ar „Kauno senamiesčio apartamentus“, kuriuos Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija 2016 metais pripažino geriausiais savo kategorijoje.

Matome didžiulį Jonučių projekto potencialą ir kuriame išskirtinę ir privačią „Jonučių namų“ erdvę –projektą norintiems jaustis darnios bendruomenės dalimi. Planuojame reguliariai organizuoti naujakurių susipažinimo vakarus bei šventes, susibūrimus aktualių klausimų aptarimui. Siekiame, kad čia būtų gera gyventi šeimoms, kurios vertina gyvenimą mieste, bet tuo pačiu ir gamtos apsuptyje, taip pat saugumą, patogumą ir draugišką kaimynystę“, – sakė įmonės vadovas M. Vanagas.

Plėtotojai tikina, kad nors šis projektas orientuotas į jaunus žmones ir šeimas, jis turėtų būti įdomus ir investuotojams, nes prognozuojama investicijos į „Jonučių namų“ butus grąža sieks nuo 6 iki 9 procentų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video