Top Baneris

„Kauno dujotiekio statyba“ gręžiasi į pastatų statybą

2016 gegužės 20 d.

Bendrovė „Kauno dujotiekio statyba“ pastaruoju metu aktyviai žengia į gyvenamąją ir visuomeninę statybą. Bendrovės vadovu prieš kelis mėnesius tapo Aurelijus Deviatnikovas, beveik dvejus metus vadovavęs grupės įmones valdančiai „KDS grupei“. Bendrovėje dirba apie 200 darbuotojų.

2015 metais KDS užbaigė Klaipėdos SGD terminalo veiklai būtiną magistralinį dujotiekį Klaipėda–Kuršėnai. 2013–2014 metais bendrovė dirbo tiesiant povandeninę „NordBalt“ elektros kabelio jungtį su Švedija, įrengė apsauginius povandeninius vamzdžius ir atliko kabelio tiesimo sausumoje darbus. 2010 metais įgyvendino nacionalinės svarbos Jauniūnų dujų kompresorių stoties projektą.

Vieni naujausių KDS projektų – „Klaipėdos nafta“ mazuto talpyklų statybos bei degalų perpylimo sistemos modernizavimo darbai (bendros investicijos – 3,5 mln. ir 2,5 mln. eurų) ir gegužės pradžioje pasirašyta sutartis dėl naujo 4400 kvadratinių metrų ploto daugiabučio statybos Kauno centre, Gedimino gatvėje. Bendra šio projekto investicijų vertė sieks 4 mln. eurų.

Tęsiant struktūrinius pokyčius didžiausia „KDS grupės įmonė“ – bendrovė „Kauno dujotiekio statyba“ (KDS) – paskelbė prisijungianti statybos bendrovę „Ireko“.

„Ireko“ specializacija – bendrieji statybos darbai, o KDS iki šiol koncentravosi į energetikos infrastruktūros statybą. Po šio susijungimo, turėdami platų statybos darbų ir specialistų spektrą vienoje bendrovėje, galėsime aktyviai dalyvauti ne tik didžiuosiuose Lietuvos energetikos, bet ir visuomeninės infrastruktūros, gyvenamosios bei komercinės statybos projektuose. Taip pat tęsime plėtrą užsienio, ypač Lenkijos, rinkose“, – teigė „KDS grupės“ vadovas ir KDS valdybos pirmininkas Petras Sabalys.

„Ireko“ vadovas Marius Milaševičius taip pat tęs darbą įmonių grupėje ir taps KDS statybos departamento direktoriumi. „Ireko“, užsiimanti komercinės ir visuomeninės paskirties pastatų statyba, pernai pasiekė 6 mln. eurų apyvartą, joje dirba daugiau nei 130 darbuotojų.

Komentarai