Top Baneris

Kauno Draugystės parko ateitį lems ir miestiečių norai

2016 liepos 13 d.
kaunas.lt nuotr.
kaunas.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

15 hektarų plotą užimantis Draugystės parkas kitais metais taps aktyvų laisvalaikį ir sportą po atviru dangumi mėgstančių kauniečių susibūrimo vieta, žada Kauno miesto savivaldybė.

Svarstydami, kokioms sporto šakoms skirti Draugystės parką, atsakingi Kauno miesto savivaldybės specialistai kreipėsi į Lietuvoje veikiančias skirtingų sporto šakų federacijas. Savo nuomonę pareikšti kviečiami ir visi kauniečiai, kurių idėjos laukiamos el. paštu sportoparkas@kaunas.lt arba www.sportoparkas.kaunas.lt

Pasak šio sprendimo iniciatoriaus, Kauno lengvosios atletikos federacijos vadovo Gedimino Vasiliausko, kaip turėtų atrodyti kauniečių pamėgtas parkas, turi nuspręsti ne politikai, o patys miestiečiai ir sporto bendruomenės atstovai.

„Kaunas – sporto miestas, todėl atiduodame vieną gražiausių miesto parkų į kauniečių rankas ir laukiame pasiūlymų bei idėjų, ką šiame parke norėtų matyti miestiečiai. Tai galėtų būti ir mini golfo aikštynas, krepšinio aikštelės, lauko šachmatai ir panašūs dalykai. Savo įžvalgomis pakvietėme pasidalyti ir Lietuvos sporto bendruomenę“, – teigė G. Vasiliauskas.

Pasak Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjo Radetos Savickienės, tvarkant Draugystės parką, dėmesys bus skiriamas mažajai architektūrai, vandens telkinių atgaivinimui, taip pat apšvietimo įrengimui.

„Parke suformuotos kalvos yra natūralus triukšmo slopintuvas, tad jų neliesime, tik pagalvosime, ką ten būtų galima įrengti ir kaip jas tikslingai išnaudoti“, – aiškino R. Savickienė.

Specialistai rengia parko atnaujinimo techninį projektą, į kurį bus įtraukti geriausi sporto bendruomenės ir kauniečių pasiūlymai. Draugystės parke taip pat planuojama įrengti pėsčiųjų ir bėgimo takus, vaikų žaidimo aikšteles. Žiemą parko erdves būtų galima pritaikyti čiuožyklai ir kitoms žiemiškoms pramogoms.

Kauno savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video