Top Baneris

Kauno centre iškils naujas daugiabutis

2016 gegužės 10 d.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 5 dieną bendrovės „Gedimino 46“, „Etapas Group“ su privačių investuotojų grupe, bei bendrovė „Kauno dujotiekio statyba“ su partnere „SIMPER statyba“ pasirašė sutartį dėl naujo 4400 kvadratinių metrų ploto daugiabučio statybos Kauno centre, Gedimino gatvėje. Anot projekto atstovų, bendra investicijų vertė yra 4 mln. eurų, o numatoma darbų pabaiga – 2017-ųjų gegužės mėnesį. „Atsižvelgiant į dabartinę nekilnojamojo turto rinkos situaciją Kaune, tikime, kad šis projektas padidins naujų būstų pasiūlą mieste, o gyventojai džiaugsis galimybe įsikurti pačioje miesto širdyje“, – teigė bendrovės „Kauno dujotiekio statyba“ generalinis direktorius Aurelijus Deviatnikovas.

Anot projektą vykdančios bendrovės „Gedimino 46“ vadovo Donato Miškinio, šiame pastate bus įrengti 36 prabangūs apartamentai ir 4 patalpos komercinei veiklai.

„Mūsų tikslas sukurti tai, kas patrauklu, patogu ir turi išliekamąją vertę. Kaune esanti Gedimino gatvė išsiskiria tuo, kad yra universitetų ir kultūros centrų apsuptyje, netoli yra šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, M. Žilinsko dailės galerija ir Laisvės alėjos prieiga. Unikali miesto vieta itin tinkama ieškantiems kultūros kupino, aktyvaus, miesto šurmulio supamo gyvenimo, tačiau taip pat – norintiems erdvės ramybei privačių apartamentų komplekse, toliau nuo automobilių srauto keliamo šurmulio“, – tikino D. Miškinis.

Teigiama, kad kultūros paveldui priskiriami „Gedimino 46“ apartamentai išsaugos vietos architektūros autentiškumą, prabangūs apartamentai turės balkonus ar terasas ant stogo, iš kurių atsivers viso miesto panorama.

Kviečiame susipažinti su projekto vaizdo vizualizacija šiame video siužete:


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video