Top Baneris

Kauno pilies teritorijoje – amfiteatro statybos

2017 kovo 28 d.
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kauno pilies gynybinio griovio šlaite baigiamas įrengti daugiau kaip tūkstančio sėdimų vietų amfiteatras. Darbus planuojama baigti iki gegužės 19–21 dienomis vyksiančių Kauno Hanzos dienų.

Pagal įmonės „Kauno planas“ parengtą techninį projektą, 1100 sėdimų vietų amfiteatras bus įrengtas Papilio gatvės šlaite, netoli Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios. Ant stacionarių metalinių konstrukcijų bus montuojamos sėdimosios vietos, pagamintos iš aplinkos poveikiui ir vandalizmui atsparių medžiagų. Iš viso ketinama įrengti tris laiptų juostas, kurių kiekvieną sudarytų po 15 eilių.

„Kauno pilies prieigose kasmet vyksta įvairūs renginiai, sutraukiantys tūkstančius kauniečių ir turistų. Amfiteatras atliks paprastą, tačiau svarbią funkciją – žmonėms renginių metu nereikės sėdėti ant žolės ar kliuvinėti vaikščiojant po šlaitą, o ekskursijų metu didelės turistų grupės turės kur patogiai atsisėsti“, – aiškino Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Prie pilies kasmet vyksta ne tik Kauno Hanzos dienų renginiai, bet ir festivalis „Operetė Kauno pilyje“, švenčiamos valstybinės šventės, vyksta Pažaislio muzikos festivalio renginiai.

Tiesa, Kaune girdėti ir abejonių dėl šio projekto – tvirtinama, kad toks žiūrovų kiekis, kuriuo būtų galima pateisinti tokios infrastruktūros atsiradimą itin jautrioje statyboms teritorijoje, susirenka tik kartą per metus – operetės pastatymo proga.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video