Top Baneris

Kaune užbaigtos mokyklos statybos

2018 birželio 26 d.
mokykla Kaune internetui
Naujoji mokykla Kauno Romainių mikrorajone.
Pasidalykite straipsniu

Kaune, viename iš sparčiausiai augančių miesto mikrorajonų, Romainiuose, rugsėjo pirmąją duris atvers pirmoji ir kol kas vienintelė per Nepriklausomybės laikotarpį naujai pastatyta valstybinė mokykla.

Šiuo metu čia intensyviai vyksta vidaus apdailos ir aplinkos tvarkymo darbai. Darbus planuojama pabaigti iki vasaros pabaigos.

Naujojoje mokykloje įrengtos iš viso aštuonios klasės pradinukams ir dvi grupės priešmokyklinio amžiaus vaikams. Čia pat veiks valgykla, biblioteka, erdvi sporto salė, informacinių technologijų kabinetas. Iš viso šiame Kauno Veršvų gimnazijos skyriuje mokysis iki 250 vaikų.

Pasak gimnazijos vadovo, naujoje mokykloje bus įgyvendinama novatoriško verslumo samprata, plėtojamas praktinis-patirtinis mokymasis, diegiami šiuolaikiški ugdymo metodai taikant išmaniąsias technologijas. Visa tai reiškia, kad greta tradicinių ugdymo metodų numatytos ir papildomos edukacinės veiklos: socialinis ir emocinis ugdymas, kūrybinis konstravimas, verslo simuliacijos mažiesiems ir kiti užsiėmimai.

Romainiai – vienas sparčiausiai augančių Kauno mikrorajonų. Maža to, naujajai mokyklai nepriskirta konkreti teritorija, todėl ją lankyti gali vaikai iš viso Kauno miesto bei jo apylinkių, kurios ties šia miesto dalimi taip pat aktyviai plečiasi.

Kauno savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video