Top Baneris

Kaune ruošiamasi statyti futbolui ir regbiui skirtą maniežą

2023 balandžio 17 d.
Futbolo ir regbio maniezas Kaune
Ž. Gedvilos/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

BNS

Kaune, Aleksoto mikrorajone netoli aerodromo, ruošiamasi statyti uždarą regbiui ir futbolui skirtą maniežą.

Pasak savivaldybės, jo statybas norima pradėti kitų metų pavasarį.

Trijų aukštų pastatas veidrodiniu fasadu turėtų iškilti Europos prospekte, šalia S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo bei Valstybinės mokesčių inspekcijos. Šiuo metu jam numatytame sklype stovi apleistas administracinis pastatas, sandėlis ir transformatorinė.

Maniežas bus 28 metrų aukščio, prie jo numatyta aikštelė, kurioje tilps 185 automobiliai ir keturi autobusai.

Savivaldybė BNS informavo, jog baigtą projektą tikimasi turėti rudenį. Jeigu procesas vyks sklandžiai, statybas tikimasi pradėti pavasarį.

Aleksotas ir būtent šis sklypas, pasak savivaldybės, pasirinktas dėl patogaus susisiekimo ir todėl, kad čia ji turėjo pakankamai didelį sklypą tokiam statiniui. Be to, Aleksotas yra sparčiai augantis mikrorajonas, išsidėstęs netoli nuo miesto centro.

Savivaldybė pernai pabaigė Dariaus ir Girėno bei šalie jo esančios Sporto halės rekonstrukciją. Kitais metais planuojama baigti darbus ir šalia statomame lengvosios atletikos manieže.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, anksčiau komentuodamas planus Kaune statyti šias dvi uždaras treniruočių erdves teigė, jog „sezoniškumas neturėtų trukdyti treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video