Top Baneris

Kaune – eismo pokyčiai tvarkomoje Eivenių gatvėje (1)

2023 balandžio 28 d.
Eiveniu gatve
Pasidalykite straipsniu

Įsibėgėjus Eivenių gatvės kapitaliniam remontui, Kauno klinikų prieigose keičiama eismo tvarka ir viešojo transporto tvarkaraščiai. Nuo gegužės 2 d. pasiekti žiedinę sankryžą bus galima tik Tvirtovės alėja ir V. Lašo g. Čia kursuos 34G, 41 ir 54 numeriais pažymėti autobusai, informuoja miesto savivaldybė pranešime žiniasklaidai.

„Dėl tvarkomo kontaktinio tinklo nuo gegužės troleibusai iki pat Kauno klinikų nekursuos. Nuo birželio Eivenių gatvėje eismas užsivers visoms transporto priemonėms – planuojama pradėti tvarkyti pačią žiedinę sankryžą. Suprantame, kad nepatogumų išvengti nepavyks. Tačiau dėl suplanuotų naujovių pakentėti tikrai verta“, – sako Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Jau kitą savaitę vairuotojus pasitiks eismą draudžiantys ženklai abipus žiedinės sankryžos. Pasiekti Kauno klinikas bus galima tik per Tvirtovės al. ir V. Lašo g.

Siekiant gyventojams užtikrinti patogų susisiekimą su klinikomis, ties Eivenių g. ir Sukilėlių pr. sankirta laikinai įrengta nauja viešojo transporto stotelė. Čia kursuos 3, 43 ir 67 autobusai bei 1, 2, 4, 9 ir 12 numeriais pažymėti troleibusai, važiuodami įprastomis trasomis ir neužsukdami iki Klinikų žiedo. Gegužę iki pat žiedinės Klinikų sankryžos kursuos ir 41 maršruto autobusas. Įprastais maršrutais važiuos 34G ir 54 numeriais pažymėti autobusai.

Kapitalinis remontas Eivenių gatvėje prasideda nuo požeminių komunikacijų sutvarkymo. Taip pat ruošiamasi atnaujinti važiuojamąją dangą, šaligatvius, troleibusų kontaktinio tinklo atramas ir apšvietimo stulpus.

Pokyčių sulauks ir čia pat esanti žiedinė sankryža. Joje numatyta atskira viešojo transporto juosta, speciali vieta trumpam stabtelėjimui – „Kiss and ride“, taip pat žmonių su negalia sustojimo vietos.

Užbaigti Eivenių g. kapitalinį remontą planuojama iki rudens.

2023 Klinikos Eiveniu marsrutas

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • rimas

    2023-05-04, 23:31  

    Kaunas tvarkosi, šaunu.

Rekomenduojami video