Kaunas rado lėšų atnaujinti Raudondvario plento dangą

2015 rugpjūčio 17 d.

Blogiausios būklės Kauno gatve vadinamas Raudondvario plentas netrukus stipriai pasikeis. Prieš kelias dienas kelininkai pradėjo 7 km ilgio gatvės remonto darbus. Bet rekonstrukcija nebus tokio masto, kaip planavo savivaldybė ir svajojo gyventojai.

„Rasti 35 mln. eurų, reikalingų šios gatvės rekonstrukcijai, miestas kol kas neturi galimybių. Todėl Raudondvario plentą tvarkome už miestui įkandamą kainą“, – sakė Kauno vicemeras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ atstovas Povilas Mačiulis.

Raudondvario plento remontas kainuos apie 1,5 mln. eurų. Kelininkai sutvarkys visą gatvę – nuo pat Jurbarko gatvės žiedo iki Kauno miesto ribos. Kelininkų dėmesio sulauks ne tik važiuojamoji gatvės dalis, bet ir įvažos ir šaligatviai.

raudondvario plento rekonstrukcija-5raudondvario plento rekonstrukcija-4

Kaip pasakojo bendrovėje „Kauno tiltai“ jau 18 metų dirbantis kelininkas Arūnas Boguševičius, Raudondvario plente klojamas 5 cm storio permaltas senos asfalto dangos sluoksnis, o ant jo – papildomas 2,5 cm storio naujo asfalto sluoksnis.

Paklotai asfaltbetonio dangai bus suteiktas trejų metų garantinis laikotarpis. Jeigu atsiras broko, jį savo lėšomis tvarkys darbus vykdanti bendrovė „Kauno tiltai“. Pasak kelininkų, asfaltuojant Raudondvario plentą technika neišjungiama 20 valandų per parą – dirbama dviem pamainomis. Tikimasi, kad darbai, taigi – ir kamščiai, šioje gatvėje baigsis iki rugsėjo mėnesio pradžios.

Parengta pagal Kauno savivaldybės inf.

 

Komentarai