Top Baneris

Kaunas dvejiems metams išnuomos vandens sporto centrą

2022 balandžio 26 d.
baseino pjuvis 990x557 1
Pasidalykite straipsniu

 Kauno miesto taryba antradienį leido dvejiems metams išnuomoti Nemuno saloje šalia „Žalgirio“ arenos baigiamą statyti daugiafunkcinį vandens sporto centrą. Jį planuojama išnuomoti už pradinę 5 tūkst. eurų (be PVM) per mėnesį kainą.

Galutinė centro nuomos kaina turėtų paaiškėti konkurso metu. Nuomininkas būtų laikinas, kol bus rastas koncesininkas. 

Nutarimo aiškinamajame akte nurodoma, kad vandens sporto centrą planuojama perduoti valdyti koncesininkui, tačiau jo paieška esą užtruks apie dvejus metus, todėl šiam laikui siūloma centrą išnuomoti viešame konkurse. Jis turėtų būti skelbiamas užbaigus centro statybas.

Pasak savivaldybės šiuo metu atlikta apie 95 proc. statybos darbų, jie turėtų būti užbaigti gegužę.

Savivaldybė planuoja, kad pasirašius nuomos sutartį centras būsimam nuomininkui turėtų būti perduotas iki rugsėjo 30 dienos, o šis veiklą turėtų pradėti ne vėliau kaip per mėnesį.

25,8 mln. eurų vertės 18,6 tūkst. kv. metrų ploto vandens sporto centre bus įrengtas 50 metrų ilgio baseinas su 10 plaukimo takų, kuris atitinka Tarptautinės plaukimo federacijos FINA reikalavimus, taip pat mažesnis 80 cm gylio dviejų takų baseinas vaikų plaukimo pamokoms.

Varžybų erdvėje sumontuotos tribūnos, talpinsiančios apie 500 žiūrovų.

Greta turėtų būti įrengta ir 300 lankytojų talpinsianti SPA zona su trijų skirtingų temperatūros režimų pirčių kompleksais, pramoginiais baseinais vaikams ir suaugusiems, masažinėmis voniomis. Vandens sporto centre numatytas ir 200 vietų sporto klubas.

 

Šaltinis: BNS

Conteh

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video