Top Baneris

Kaunas dar nelaukia šalto rudens – įrenginėja naujas tinklinio aikšteles

2016 rugpjūčio 9 d.
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Praėjusiais metais Kauno Nemuno saloje įrengus keturias paplūdimio tinklinio aikšteles, šios sporto šakos mėgėjai jas tiesiog užgulė. Greta jų netrukus bus įrengtos dar keturios aikštelės, kuriose kauniečiai galės mėgautis ne tik paplūdimio tinkliniu, bet ir paplūdimio tenisu.

„Akivaizdžiai matome, kad sportuojančių kauniečių daugėja. Todėl tai, ką šiuo metu daro Kaunas, yra labai svarbu”, – tvirtino Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas.

„Pliažo tenisas yra panašus į lauko tenisą, tik žaidėjai neleidžia kamuoliukui nusileisti ant žemės. Taip pat truputį skiriasi raketės, be to, tinklas kabo šiek tiek žemiau. Tai bus pirmosios šios sporto šakos aikštelės Kaune“, – pasakojo Kauno miesto tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Gediminas Vasiliauskas.

Naująsias aikšteles įrenginėja bendrovės „Kauno švara“ specialistai. Darbus planuojama užbaigti šią savaitę. Artėjantį pirmadienį, rugpjūčio 15 dieną, naujajame aikštyne vyks pirmasis paplūdimio teniso turnyras.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video