Top Baneris

„Karaliaučiaus slėnyje“ pradedamas A klasės daugiabučių projektas

2016 liepos 5 d.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės Pilaitės rajone įsikūrusi mažaaukštė gyvenvietė „Karaliaučiaus slėnis“ toliau plečiasi – nekilnojamojo turto (NT) vystytojas „Citus construction“ pradeda ketvirtąjį etapą – šalia kotedžų iškils keli mažaaukščiai – iki keturių aukštų – daugiabučiai namai, kurie turės uždarą saugią teritoriją ir dideles laisvalaikio zonas, skirtas net tik vaikams, bet ir suaugusiems.

„Idėją šalia kotedžų statyti daugiabučius padiktavo patys pirkėjai, kuriems patiko ši vieta ir projekto privalumai, tačiau išryškėjo mažesnių būstų poreikis. Todėl nusprendėme pasiūlyti tai, ko reikia pirkėjams, išlaikydami uždaros gyvenvietės konceptą“, – sakė „Citus Construction“ vadovas Mindaugas Vanagas.

Uždaroje mažaaukštėje gyvenvietėje nuo pat pirmojo etapo ypatingas dėmesys skiriamas saugumui, ne išimtis ir šis etapas – kad gyventojai ir jų vaikai galėtų jaustis saugūs, visa teritorija bus aptverta, joje bus įrengtos stebėjimo kameros.

Pasak M. Vanago, vienas svarbiausių privalumų šių daugiabučių gyventojams bus bendrosios erdvės su skirtingomis laisvalaikio zonomis, kuriomis pasirūpinta pastebėjus, kad pirkėjams rūpi ne tik vieta ar būsto kaina – jie yra išsilavinę, jauni ir aktyvūs žmonės, norintys patogumo ir galimybės kokybiškai leisti laiką savo kieme. Todėl šių daugiabučių teritorijoje bus įrengtos įvairius poreikius atitinkančios zonos: žaidimų aikštelės vaikams su kotedžų gyventojų jau pamėgtais batutais, ekologiškas prieskoninių žolelių daržas, stalo teniso stalas, stacionarūs lauko treniruokliai ir treniruočių aikštelė šunims.

karaliaciaus slenis 2

Norintieji daugiau privatumo poilsiui galės naudotis savo erdviais balkonais, o pirmųjų aukštų gyventojai – ir nuosavais nuo 40 iki 100 kvad. metrų ploto kiemais, kurie atstos individualaus namo kiemą.

Visi naujieji daugiabučiai bus A energinės klasės, kuri užtikrins mažesnes išlaidas šildymui, ir turės rekuperacinę vėdinimo sistemą.

Tikimasi, kad naujasis projektas pasirodys tinkamas sprendimas žmonėms, kurie nori gyventi bute, tačiau nesižavi standartiniais, tankiai apgyvendintais miegamųjų rajonų daugiabučiais ir ieško kokybės bei erdvės.

„Galėjome pastatyti gerokai daugiau butų, tačiau mums svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Visuomet stengiamės suteikti daugiau papildomos vertės savo klientams, lyginant su šalia esančiais projektais, ir jie tai vertina. Dideli atstumai tarp daugiabučių leis jaustis patogiai, turėti savo erdvę ir nesibaiminti, jog už kelių metrų yra kaimyno langai. Taip pat mums svarbu, kad gyventojai bendrautų tarpusavyje, todėl esame tikri, kad nedideliuose namuose, kurių vienoje laiptinėje bus vos 16 butų, susikurs draugiškos bendruomenės“, – teigia M. Vanagas.

Naujuosius butus gyventojai gali rinktis iš keturių variantų: 35 kvad. metrų, 42 kvad. metrų, 53 kvad. metrų arba 61 kvad. metro. Vieno kvadratinio metro kaina siekia nuo 1270 iki 1520 eurų. Šalia gyventojams bus įrengta 202 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir garažai.

Nauji namai „Karaliaučiaus slėnio“ gyvenvietėje bus pastatyti iki šių metų gruodžio mėnesio. Šio etapo metu uždaroje ir saugomoje teritorijoje iškils 5 keturaukščiai korpusai su 32 butais kiekviename, po 16 butų vienoje laiptinėje. Investicijos į šį projektą siekia daugiau nei 8 mln. eurų.

Pirmųjų trijų „Karaliaučiaus slėnio“ etapų metu buvo pastatyti 109 kotedžai. Jie rinkoje išsiskyrė tuo, kad pirkėjai pirmą kartą kotedžą galėjo rinktis iš trijų energinių klasių – A+, A arba B.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video